reklama

wyglądać sexy

AsiaM

mama czterech córek
Rozwiązania
0
Ja nie wiem czy wogóle nie zmienić garderoby letniej, bo jako statecznej "kurze domowej" nie wypada nosić ani za krótkich spódniczek, ani bluzeczek, jak myślicie?

reklama

eg16

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Nie no AsiaM bez przesady, ja tam lubię wszystko co kuse i upięte. :) A ostatnio kupiłam sobie super miniówę.

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
a ja osiągnęłam wagę sprzed ciąży ;D ale tak do wymarzonej chciałabym 5 kg schudnąć :) na razie cieszę się tym co mam :)

asiam statecznej kurze domowej :D ja tam ubieram biodrówki i bluzki z dekoltem i spódnice :) może dzięki temu nie jest sie tą kurą domową :)

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Asia nie przesadzaj ;) ja tam nie zamierzam zmieniac sposobu ubierania. Lubie obcisłe bluzeczki. A co myslisz ze mama z wozeczkiem nie moze młodo i seksi wygladać :D

Emi_25

Listopad 05' sierpień 08'
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Moja waga przed ciążą jest dla mnie nadal tylko wspomnieniem i obawiam się, że tak zostanie. Choć "dobrzy ludzie" chcąć zapewne podnieść mnie na duchu mówią, że jak wrócę do pracy to szybciutko zgubię niepotrzebne kilogramy  ;) mam nadzieję :laugh:
AsiaM daj spokój piekna mama z pięknym dzidzusiem na spacerku to dopiero widok ;D

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja się ostatnio podbudowałam. Byłam na basenie z Adasiem w zeszłą sobotę i przechodząc obok ratowników- młodych w sumie chłopaków usłyszałam "Jaka śliczna młoda mama" Fajnie usłyszeć taki komplement tym bardziej że byłam w stroju dwuczęściowym, czyli moje ciałko wróciło już do normy. ;)

estenskar

Rozwiązania
0
AsiaM tez sie zastanawialam nad zmiana garderoby ::) ale w koncu doszlam do wniosku,ze przeciez po co?? jestesmy mlode atrakcyjne kobitki i nie ma sensu ubierac sie jak 40-latki ;) rany jeszcze nigdy nie pomyslalam o sobie jak o statecznej korze domowej ::)

AsiaM

mama czterech córek
Rozwiązania
0
No widzicie, takie myśli mi już do głowy przychodzą, tak to jest jak się siedzi od rana do wieczora z dzidziusiem. No ale mnie przekonałyście, w końcu jeszcze nie jestem aż taka stara :D, tylko ten mój paskudny brzuch to chyba lepiej schować.
Eg jeszcze raz Ci gratuluję. Ja zamierzałam iść na basen, ale mam taki flak w miejscu w którym kiedyś był zgrabny brzuszek :mad:
Ważę teraz około 7 kilo więcej niż przed ciążą, tylko że wtedy byłam bardzo szczupła.
Jutro wyjeżdżamy na 5 dni do Czech, tam wezmę jakieś ubranka, typu dekolty i mini i zobaczę, jak się w tym czuję i czy ludzie na ulicy się ze mnie nie będą śmiać :D

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Byłam dzisiaj u fryzjera bo w końcu w niedzielę idę na komunię i trzeba jakoś wyglądać. ;) A poza tym łatwiej mi utrzymać króciutkie włoski no i Adaś nie może za dużo złapać. ;D

reklama

emih

Rozwiązania
0
estenskar pisze:
AsiaM tez sie zastanawialam nad zmiana garderoby ::) ale w koncu doszlam do wniosku,ze przeciez po co?? jestesmy mlode atrakcyjne kobitki i nie ma sensu ubierac sie jak 40-latki ;) rany jeszcze nigdy nie pomyslalam o sobie jak o statecznej korze domowej ::)
A właśnie.... tak myślałam, czy nie czas wyrzucić w kąt krótkie sukienki... ale co tam... może pępka już pokazywać nie będę  ::) ale sukienki wrzuciłam spowrotem do szaft, a trochę garderobę zmieniłam z tym że na... rozmiar mniejszy... W ciązy przytyłam 25 kg a schudłam do tej pory prawie 30... I wcale mi nie do śmiechu bo siostra np powiedziała mi że już nie dla mnie czarny kolor bo wyglądam już jak zwłoki :(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry