reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

ja w ciąży czuję się bardzo seksownie,tak się specjalnie ubieram żeby wyeksponować brzuszek,obcisłe bluzeczki i spodnie ciążowe(bardzo fajne),a co do piersi to super że mi urosły ale tak jak naturella nie podobają mi się brodawki :) nie mogę chodzić bez stanika bo przebijają samym kształtem :) ale często zakładam sobie bluzeczki z dużym dekoltem :)
 
reklama
taaaak jeśli chodzi o piersi to również jestem z nich bardzo zadowolona.... :laugh: oj mogłyby takie zostać - choć wiem, że to niestety nierealne, a szkoda, ale podobnie jak Karolina chodzę sobie teraz w bluzeczkach z dekoltem - a co :laugh:!!!
kurtki mam nadzieję, że nie będę musiała kupować, mam również nadzieję, że długo będzie ciepło... :D
 
a kupiłam sobie dziś balsam do ciała ujędraniający z nivei,miałam wcześniej próbkę i było oka i byłam ciekawa jak to będzie używać go dłużej :) pierwsze wrażenie to takie że łatwo się go rozmasowuje więc oszczędzam na czasie,fajnie nawilża a czy ujędrnia to przekonamy się za 2 tyg ;) a co do próbek to strasznie mnie to wkurza,szczególnie jeśli chodzi o podkłady,próbka zawsze jest świetna,jak się już podekscytuję i kupię ten podkład to chała,tak to nas oszukują drogie panie ;)
 
A ja tak sie dziwiłam, że nie muszę już myć włosów codziennie. Nie pomyslałam, że to może byc zasługa ciąży. Dzisiaj tak dokładnie sie przyjrzałam i rzeczywiście nie tylko tak bardzo sie nie przetłuszczają, ale nawet są lśniące.
Tez mam problem z paznokciami u stóp, niedosyć ze zawsze było mi ciężko ładnie je pomalować, bo jakoś mi nie wychodziło, to teraz jeszcze brzuszek przeszkadza.
 
włosy są faktycznie fajne - teraz myję je raz na 3-4 dni i są super :)
a jeśli chodzi o paznokcie u nóg to daruję sobie męczarnie (bo również nigdy nie potrafiłam ich ładnie pomalować)...chodzę po prostu do kosmetyczki... :laugh: mężowi nawet nie proponuję, żeby mi pomalował (nie chciałabym widzieć efektu ;D )
 
A wiecie co, ja nie mam problemu z malowaniem paznokci u nóg, może to przez tą jogę jestem bardziej rozciągnięta? :)
 
tu nawet nie chodzi o rozciągnięcie tylko ten brzuch zawadza :) i maleństwo się wkurza i ja.I boję się trochę że mogłabym mu coś zrobić przez to ściskanie brzucha na siłę ;) i jeszcze jeden minus :) zanim zaszłam w ciążę to lubiałam przed spaniem leżeć na brzuchu i tak wchodzić w stan snu a teraz tylko na boku :)
 
A ja juz byłam zdecydowana na fryzjera i farbowanko, a tu nagle wyczytałam, że te to może zaszkodzić maluszkowi, tzn zapach farby może zaszkodzić. O losie...... i znów mam problem.
 
reklama
Pych mozesz miec problem ze zniesieniem zapachu ale juz kiedys dziewczyny pisaly wiekszosc z nas farbowanie ma za soba wiec tu chyba nie masz juz problemu.
 
Do góry