reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

moja gina mówiła żeby tylko w pierwszym semestrze nie robić żadnych gwałtownych zmian na głowie,ale potem już można,jak powiesz fryzjerce że jesteś w ciąży(choć teraz to pewnie sama zauważy :) ) to ona powinna dobrać Ci odpowiednie produkty.
 
reklama
A ja dziewczyny zazdroszczę wam pięknych i lśniących włosów, bo mi okropnie wypadają, i pytałam już lekarza o on bezradnie rozłożył ręce
A na twarzy porobiły mi się brzydkie brązowe plamy ciążowe :(
Ale za to paznokcie mam w dobrym stanie i na razie brzuch mi nie przeszkadza i maluję często :)
 
O Elusia wróciłaś już w podróży ? :) co do włosów to nie chciałam wcześniej nic pisać ale mnie też bardziej wypadają,ogólnie są lśniące ale jednak :( plam na twarzy na razie nie mam (i nie chcę mieć ),może za długo siedziałaś na słońcu?słyszałam że od tego mogą się robić.
 
Nie siedziałam na słońcu prawie wcale, ale wyczytałam że to zmiany hormonalne tak działają na niektórych, ale po ciąży powinno szybko wszystko zniknąc. na szczęście większosć da się ukryć pod makijażem. a podobno, takie plamki brązowe na twarzy to na syna :) :) :) u mnie by sie zgadzało :)
 
Elusia u mnie pojawiła się taka brązowa plama na czole po urlopie ale na szczęście nie muszę czekać do końca ciąży bo sama zniknęła. A linii na brzuszku żadnej nie mam, też dobrze :)
 
reklama
Lini na brzuchu nie mam , ale mam cały ciemno-brązowy pępek i otoczkę wokół, mi się nie podoba ale mąż się zachwyca :)
 
Do góry