reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
4 797
Miasto
Katowice
jakiś czas temu chodziłam po sklepach z bielizną i byłam rozczarowana co do staników dla kobiet w ciąży,wiem że są one szalenie praktyczne i wygodne i co tam jeszcze ta sprzedawczyni mówiła ale w ogóle nie są choć trochę sexy:( (jak powiedziałam to sprzedawczyni to spojrzała na mnie oburzona!!!!) w ciąży z radością stwierdziłam że biust mi urósł(jedna z wielu korzyści bycia w ciąży:) ) i czuję się z tym ponętnie ale nie mogę tego nawet choć trochę wyeksponować,może znacie dziewczyny jakieś sklepy gdzie można byłoby coś nabyć fajnego.Producenci chyba w ogóle nie zdają sobie sprawy że zbiliby na tym majątek;)
 
reklama
Ja jak naczytałam sie o ubraniach ciążowych to też poszłam kupic sobie stanik, ale jak pani w sklepie mi pokazała jak wyglądają to nawet mierzyć nie chciałam. Kupiłam zwyły bawełniany, ale 100 razy fajniejszy niż tamte. I kosztował około 13 zł. W życiu nie miałam takiego taniego stanika.
Odradzałabym staniki koronkowe, ja po jednym dniu (upalnym) miałam takie jakby odparzenia i jeszcze swędziałało.
 
Dziewczyny jsa tez stwierdzilam ze staniki ciazowe sa po prostu nie do noszenia jako ladna bielizna.Kupilam tak jak PYCHA tani ladny i wygodny bo przeciez "mleczarnia"tez musi sie czuc w nim dobrze.
 
staniki namioty a majty?spadochrony!!!
straszne sa te majty na brzuszek...ogarnia mnie przerazenie w sklepie...i wychodze.
 
Moje stringi pasują tak akurat pod brzuszek, a że tyłek mi jak na razie w ogóle nie urósł (i niech tak zostanie :laugh:) więc z tą częścią garderoby nie mam jeszcze problemów.
 
co do stringów to przed ciążą nosiłam ale teraz nie mogę ich znieść i to nie dlatego że się nie mieszczę bo mieszczę się :) ale po prostu uwierają mnie i doprowadzają do szału!!! tak jak staniki.Jakoś skóra zrobiła mi się nad wyraz wrażliwa :/ Pójdę za przykładem i kupię sobie ładny wygodny biustonosz(nie ciążowy) tak jak dziewczyny.
 
Ja mam jeden biustonosz ciążowy a resztę biustonoszy mam zwykłych i muszę powiedzieć, że w tych czuję się najlepiej :laugh:
 
dziewczyny!znalazłam internetowy sklep z bielizną ciążową i widziałam śliczną bieliznę do karmienia!aż jestem zdziwiona po wcześniejszych doświadczeniach :) www.mamadama.pl trzeba wejść do strefa mamy i biustonosze do karmienie na samym dole jest naprawdę ładny komplecik :) i to za 69 zl.
 
reklama
Tyle, że ja zawsze muszę biustonosz przymierzyć bo inaczej nie jestem pewna czy będzie pasować. Czasami numeracja jest taka dziwna, że raz mam dobre 90C a raz 85B. I zamawiaj tu potem przez internet...
 
Do góry