reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjatkowo skapy okres

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Witajcie,
W tym miesiącu, po 10 latach przerwy, zaczęliśmy z mężem starania o druga pociechę. Tak wiem...przerwa ogromna. Niemniej zakupiłam testy, sledzilam cykl, niby wszystko jak w zegarku. Rownie jak w zegarku w dniu wczorajszym dostalam krwawienia. Rozczarowanie, troche lez...pomyslalam trudno, czekamy na kolejna szanse. Tylko zaniepokoil mnie wyjatkowo dziwny okres. Co miesiac przez 2 dni doslownie lalo sie"litrami", teraz krwi niewiele, jasnoczerwona. Były skrzepy więc wykluczyłam implantacje. W nocy prawie nic, mialam podpaske. Nie mowie ze nic nie bylo, w dzień tampon. Krwi nadal niewiele, skrzepow brak. Nie ma bólu brzucha, kiedy się podcieram papier jak po wytarciu rany i dalej sucho. Zrobiłam test, tak na wszelki. Oczywiście negatywny. Myślicie, że może być to kwestia hormonów? Czy któraś z Was podczas starań miała tego typu problemy? Nie ukrywam, że zaczynam się niepokoić. Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Słuchajcie, mam pytanko. Czy od początku cyklu na teście owulacyjnym wyjdą dwie kreski? Test oczywiscue 4dc wyszedł negatywny (testowa jaśniejsza). Pomyślałam, że z racji tego krwawienia poprzedni cykl mógł być bezowulacyjny... Może teraz owulacja będzie szybciej :confused:
reklama
Słuchajcie, mam pytanko. Czy od początku cyklu na teście owulacyjnym wyjdą dwie kreski? Test oczywiscue 4dc wyszedł negatywny (testowa jaśniejsza). Pomyślałam, że z racji tego krwawienia poprzedni cykl mógł być bezowulacyjny... Może teraz owulacja będzie szybciej :confused:
 
Rozwiązanie
Do góry