reklama

Wyjazd do Holandii

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez Patusia188, 19 Lipiec 2011.

1. Patusia188

Patusia188 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mamusie ;)
    Jestem w 7 miesiącu ciąży , mniej więcej po nowym roku planuje się wyprowadzić do swojego chłopaka do Holandii. W sierpniu kończę 18 lat.
    Chciałabym się dowiedzieć jak w Holandii jest z ubezpieczeniem , lekarzem , meldunkiem itp. Nie zamierzam tam pracować, tylko mój chłopak-pracuje legalnie przez pośrednika.
    Mogłybyście mi doradzić ?? żeby ten wyjazd miał ręce i nogi żeby nie było problemów z lekarzem bo wiadomo że małe dziecko trzeba szczepić itp.
    Dziękuje z góry za pomoc ;*

2. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    absolutnie nie ma zadnych problemow jezeli twoj chlopak ma mieszkanie to sie meldujecie wszyscy i placicisz ty i twoj chlopak ubezpieczenie ok 100 euro dziecko ma za darmo tzn.od rodzicow , karte szczepien bierzesz z pl i idziesz tutaj do CV i juz , dostajesz list kiedy masz sie stawic z dzieckiem i idziesz ............naprawde wiem ze z pl to sie wydaja trudne ale my wszystkie to przechodzilysmy i jakos nam leci bez wiekszych problemow.
    podstawa jest mieszkanie i praca bo bez tego to ciezko ))
    Pozdraiwam jak cos to pisz napewno dziewczyny odp na twoje pytania

3. reklama
  4. Heroina

Heroina Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Odnowię wątek.
    Po nowym roku chcę razem z mężem i z dzieckiem wyjechać do Holandii. Mąż właśnie załatwia sobie pracę na ciężarówkach - ja narazie pracy tam nie szukam, -mam synka i nie bardzo sobie to wszystko wyobrażam na początek.
    Ale ...
    Jeśli trafiłaby mi się praca typu: sprzątanie lub opieka nad domem/dziećmi np u żydowskich rodzin - skusiłabym się gdyby warunki (czas pracy) dałoby się jakoś dostosować do szkoły i pracy męża.
    Czy jest możliwość podjęcia tego typu pracy w Holandii? wiem że w USA (tam mieszka mój brat) nie ma z tym większego problemu - taka praca nie jest trudna do znalezienia.
    A jak to wygląda w Holandii?

5. anp

anp mama Alexa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tutaj tez mozna znalezc taka prace,,,ale dlaczego u żydowskich rodzin????tutaj holenderskich!

Poleć forum