reklama

Wyjazd do Holandii

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez Patusia188, 19 Lipiec 2011.

1. Patusia188

Patusia188 Gość

Witam mamusie ;)
    Jestem w 7 miesiącu ciąży , mniej więcej po nowym roku planuje się wyprowadzić do swojego chłopaka do Holandii. W sierpniu kończę 18 lat.
    Chciałabym się dowiedzieć jak w Holandii jest z ubezpieczeniem , lekarzem , meldunkiem itp. Nie zamierzam tam pracować, tylko mój chłopak-pracuje legalnie przez pośrednika.
    Mogłybyście mi doradzić ?? żeby ten wyjazd miał ręce i nogi żeby nie było problemów z lekarzem bo wiadomo że małe dziecko trzeba szczepić itp.
    Dziękuje z góry za pomoc ;*

2. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

absolutnie nie ma zadnych problemow jezeli twoj chlopak ma mieszkanie to sie meldujecie wszyscy i placicisz ty i twoj chlopak ubezpieczenie ok 100 euro dziecko ma za darmo tzn.od rodzicow , karte szczepien bierzesz z pl i idziesz tutaj do CV i juz , dostajesz list kiedy masz sie stawic z dzieckiem i idziesz ............naprawde wiem ze z pl to sie wydaja trudne ale my wszystkie to przechodzilysmy i jakos nam leci bez wiekszych problemow.
    podstawa jest mieszkanie i praca bo bez tego to ciezko ))
    Pozdraiwam jak cos to pisz napewno dziewczyny odp na twoje pytania

3. reklama
  4. Heroina

Heroina Zaciekawiona BB

Odnowię wątek.
    Po nowym roku chcę razem z mężem i z dzieckiem wyjechać do Holandii. Mąż właśnie załatwia sobie pracę na ciężarówkach - ja narazie pracy tam nie szukam, -mam synka i nie bardzo sobie to wszystko wyobrażam na początek.
    Ale ...
    Jeśli trafiłaby mi się praca typu: sprzątanie lub opieka nad domem/dziećmi np u żydowskich rodzin - skusiłabym się gdyby warunki (czas pracy) dałoby się jakoś dostosować do szkoły i pracy męża.
    Czy jest możliwość podjęcia tego typu pracy w Holandii? wiem że w USA (tam mieszka mój brat) nie ma z tym większego problemu - taka praca nie jest trudna do znalezienia.
    A jak to wygląda w Holandii?

5. anp

anp mama Alexa

tutaj tez mozna znalezc taka prace,,,ale dlaczego u żydowskich rodzin????tutaj holenderskich!

Poleć forum