reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYjazd do Norwegii.To realne?

plastelinka5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2009
Postów
504
Miasto
małopolska
Witajcie dziewczyny. Powiedzcie mi czy mając 1,5 roczną córeczkę mam szanse wyemigrować do Norwegii bez rodziny tam na miejscu? To moje największe marzenie a nie wiem od czego zacząć. Zapisałam się na kurs języka ale dopiero chodzę tydzień, robię jakieś dodatkowe kursy żeby sę czegokolwiek załapać ale nawet nie wiem na czym tam mozna zarobic. Czekam na jakies rady :(
 
reklama
marzenia sa po to by je realizowac

jako polski obywatel masz mozliwosc bezwizowego wjazdu do Norwegii wiec potrzebujesz w zasadzie tylko paszport lub dowod na wjazd-zalezy czym sie poruszasz

inna sprawa jest to, ze prace musi miec ktos z rodziny o ile sie nie myle, moze cos sie zmienilo
tu masz stronke po polsku poczytaj sobie
Ny i Norge - velg språk

jak jestes chlonna to jezyka szybko nauczysz sie na miejscu

w szukaniu pracy nie pomoge,
ale tu masz strone z ofertami
Ledige stillinger - FINN Jobb - Jobbannonser

powodzenia
 
Do góry