reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjazd w góry

Dołączył(a)
14 Marzec 2023
Postów
1
Witam 😉 jestem nowa i zaskoczona ostatnim odkryciem. Tak 2 testy ciazowe poytywne wizyta u lekrza ok 4 tydzien juz widac.
Ale jak to bywa. Byly małe plany wekeendowe a ze jestem poczatkujaca wole zapytac.
Powiem wporst mielismy jechacw gory do zielenca pojezdzic na gorkach malych gorkach nie lubimy. Szybkich duzych tras.
Wiec pytam wprost czy moge skorzystac z tego wyjazdu?
Jakie jest Wasze zdanie...
Bo moja Pani doktor ktora nadmieniam ze zmienie bo nie specjalizuje sie w poloznictwie potwierdzila mi tylko badanie powiedziala ze ona uwaza ze to nie jest dobry pomysl. A jak uslyszala ze zieleniec to powiedziala ze to nisko.
Wiec juz sama nie wiem. Doradzcie prosze.
 
reklama
No jak dla mnie to tez nie jest dobry pomysł. Zwłaszcza że Ci nawet lekarka odradza więc zrobisz jak ze chcesz. Owszem można podróżować itp, ale zjeżdżać z górki na nartach czy coś to już no nie.
 
Kiedyś mi mignął jakiś artykuł/wpis na jakimś forum, ze dziewczyna do +- 3 miesiąca była w górach i poroniła najprawdopodobniej od różnicy ciśnień ( nie wiem na ile to prawda).
 
Moim zdaniem jeśli jesteś aktywną osobą to nie powinno zaszkodzić… Tylko bym uważała na prędkość, żeby uniknąć wypadku.
 
A dlaczego masz rezygnować? Może rzeczywiście ograniczyłabym zjazdy do minimum aby uniknąć wypadku, ale w góry jak najbardziej można.
 
Witam 😉 jestem nowa i zaskoczona ostatnim odkryciem. Tak 2 testy ciazowe poytywne wizyta u lekrza ok 4 tydzien juz widac.
Ale jak to bywa. Byly małe plany wekeendowe a ze jestem poczatkujaca wole zapytac.
Powiem wporst mielismy jechacw gory do zielenca pojezdzic na gorkach malych gorkach nie lubimy. Szybkich duzych tras.
Wiec pytam wprost czy moge skorzystac z tego wyjazdu?
Jakie jest Wasze zdanie...
Bo moja Pani doktor ktora nadmieniam ze zmienie bo nie specjalizuje sie w poloznictwie potwierdzila mi tylko badanie powiedziala ze ona uwaza ze to nie jest dobry pomysl. A jak uslyszala ze zieleniec to powiedziala ze to nisko.
Wiec juz sama nie wiem. Doradzcie prosze.
Ja bym nie ryzykowała , ale jeżeli już macie zaklepany nocleg , a nie chcecie go odwoływać to może zorganizujcie albo Ty sobie zorganizuj jakieś inne atrakcje
 
reklama
Przez cały rok czekamy na moment ferii zimowych. To czas w jakim możemy w końcu się zrelaksować i pojechać gdzieś z całą rodziną. Najlepiej jest zorganizować taki wyjazd we własnym zakresie ponieważ wyjdzie to o wiele taniej. W internecie znajdziemy bez problemu wiele inspiracji odnośnie idealnych miejsc. Wszystko będzie zależało od tego czy tylko chcemy wypoczywać czy zamierzamy aktywnie spędzać czas. Zawsze warto mieć dobrej jakości gogle na narty - Link do: Gogle narciarskie - męskie, damskie - Sklep brylano jeżeli chcemy poszaleć na stoku. To inwestycja na lata więc nie ma sensu szukać zbytnio oszczędności i wybrać sprawdzony produkt.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry