reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjazd weekendowy- panieński.

Marta.lidka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
700
Witam dziewczyny!
Mam do Was uprzejme zapytanie. Jestem obecnie w 7 tyg ciąży (ciąża zapewne będzie wysokiego ryzyka, ponieważ mam przegrodę w macicy). W ten weekend koleżanka ma panieński 3 dniowy nad morzem. Zastanawiam się czy nie ma przeciwskazań w takim stanie aby pojechać na ten wyjazd? Oczywiście wszelkie używki odpadaja ale jednak wypad ten będzie dość intensywny a ja czuje dość duże zmęczenie obecnie i nie wiem czy mi coś takiego nie zaszkodzi...
Przepraszam, jeżeli to pytanie jest banalne- ale to moja pierwsza ciąża w życiu i chociaż nie planowana to nie wybaczyłbym sobie gdyby coś się stało.
Lekarz póki co kazał mi tylko prowadzić oszczędny tryb życia i zdrowy. Kazał zrobić badania i dopiero za dwa tyg dowiem się czy płód rozwija się prawidłowo- na ost badaniu jeszcze nie było słychać serduszka chociaż ginekolog zaznaczył, ze coś mu tam miga wiec jest dobrej myśli i na następnym badaniu pewnie je usłyszę.
Dziękuje z góry za pomoc ;) pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na Twoim miejscu bym taki wyjazd odpuściła.
Jeśli cokolwiek złego by się stało, będziesz obarczać się winą do końca życia (mimo że nie jest powiedziane, że akurat to przez wyjazd).
 
Też bym odpuscila. Tam bardziej że sama piszesz ze jesteś zmęczona. Tam na pewno nikt się nie będzie oszczędzal ;) no i do tego podróż.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wiem ;) i dziękuje wszystkim za pomoc. Potrzebowałam takiego wsparcia psychicznego w tej decyzji. należę do osób rozsądnych ale ze względu na huśtawkę nastroju trochę mnie to zdołowało (sama nad tym nie panuję) i potrzebowałam dodatkowych bodźców motywujących ;) pozdrawiam wszystkich! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry