reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjazd z dzieckiem.

Dołączył(a)
14 Lipiec 2017
Postów
3
Witajcie. Potrzebuje pomocy... Z ojcem mojej córki nie jestem. Widzenia są zasądzone tak, że ja mam sie z nim dogadywać 4 dni przed możliwym spotkaniem i widzenia tylko i wyłącznie w miejscu zamieszkania dziecka z możliwością wyjścia na spacer. Zasądzone sądownie. Oboje jesteśmy w związkach... W listopadzie z córka chciałam wyjechać do mojego partnera na tydzień, jednak ojciec córki (3lata) postawił mi warunek, że jak chce jechać to mam dziecko dać mu na weekend. Dziecko sie go boi.. Prosiłam go, byśmy się dogadali i umowili widzenia tak by pasowało, ale nie da rady sie z nim dogadac. Co robić w takiej sprawie? Jak działać by spokojnie pojechać? Pomocy. :(
 
reklama
Witajcie. Potrzebuje pomocy... Z ojcem mojej córki nie jestem. Widzenia są zasądzone tak, że ja mam sie z nim dogadywać 4 dni przed możliwym spotkaniem i widzenia tylko i wyłącznie w miejscu zamieszkania dziecka z możliwością wyjścia na spacer. Zasądzone sądownie. Oboje jesteśmy w związkach... W listopadzie z córka chciałam wyjechać do mojego partnera na tydzień, jednak ojciec córki (3lata) postawił mi warunek, że jak chce jechać to mam dziecko dać mu na weekend. Dziecko sie go boi.. Prosiłam go, byśmy się dogadali i umowili widzenia tak by pasowało, ale nie da rady sie z nim dogadac. Co robić w takiej sprawie? Jak działać by spokojnie pojechać? Pomocy. :(
W ogóle po co mu mówiłaś o wyjeździe? Jedź spokojnie. Nic Ci zrobić nie może.
 
Z niektórymi ludzmi nie da sie polubownie bo są stworzeni po to żeby człowiekowi rzucać kłody pod nogi. Z tego co zrozumiałam to Twój wyjazd w zaden sposób nie narusza postanowien sądu a jego weekend z dzieckiem juz tak, wiec nie masz sie czym przejmowac.
 
Witam potrzebuje porady.
Uzyskałam zgodę ojca dziecka na wyjazd za granicę na 6 miesięcy i teraz mi się on kończy chciałam bym go przedłużyć ale nie zabardzo mogę lecieć do Polski .
Moja córka chodzi tu do szkoły a ja pracuje i raczej nie dostane wolnego w wyznaczonym terminie w zgodzie na wyjazd do Polski jak mogę to rozwiązać.
Ojciec dziecka sam dobrowolnie napisał zgodę na wyjazd jest ona potwierdzona przez notariusza .
Proszę o poradę.
Jeżeli nie polecę do polski w danym terminie czy on może mi zabrać prawa do dziecka ?
 
Do góry