reklama

Wyjazd z dziećmi

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez madzialux, 25 Marzec 2015.

1. madzialux

madzialux Zaciekawiona BB

Możecie powiedzieć szczerze, które z biur podróży najbardziej jest przystępne jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi. Chodzi głównie o atrakcje i obecność animatora

2. basbas

basbas Początkująca w BB

3. reklama
  4. karmazyt

karmazyt Początkująca w BB

Wydaje mi się, że większość biur ma w ofercie przewidziane to, że rodzice moga wyjeżdżać z dziećmi :)

5. wrania

wrania Początkująca w BB

Nie ma jakiś biur, które swoją ofertę kierują tylko pod rodziców z dziećmi. Także trzeba pochodzić po biurach i po prostu popytać.

6. kasiamarkowska87

kasiamarkowska87 Zaciekawiona BB

Ja wyjeżdżałam już z moimi maluchami z kilku biur podróży, pewnie mogłabym polecić Itakę, Tui tez nie było złe, ale od pewnego czasu wyjeżdzam z biura Lemon z Krakowa i musże powiedzieć, że pod kątem wyjazdów rodzinnych mają świetną organizację ;) Także polecam

7. greeneye119

greeneye119 Zaciekawiona BB

A nie lepiej na własną rękę zorganizować wyjazd? Mi to zawsze sprawiało przyjemność - planować i organizować. Dzięki temu mogliśmy zawsze zobaczyć dokładnie to na co mieliśmy ochotę :) wydaje mi się, że w ten sposób łatwiej się podróżuje z maluchem, bo samemu "narzuca się tempo" podróży oraz program, a nie trzeba się dostosowywać do większości...

8. akoszka

akoszka Początkująca w BB

A jak to wygląda z długimi, pieszymi marszami z dziećmi? Jestem fanką turystyki pieszej i martwię się, że będę musiała z tego zrezygnować. Z drugiej strony chciałabym zarazić dziecko swoją pasją.

9. Deret

Deret Aktywna w BB

Większość biur ma w swojej ofercie taką opcję. To nie jest tak, że istnieją jakieś specjalistyczne, które organizują tylko wyjazdy rodzinne.

10. reklama
  11. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Dokładnie, animator to teraz niemal standard;)

Poleć forum