reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjazd z niemowlakiem- gdzie?

reklama
ja bym poleciła Podbeskidzie, jestem z Bielska i tam są śliczne okolice: Wisła, Szczyrk, Ustroń itp.
A pisałam, że to nie problem podróżować z dzieckiem, bo wiem, że wielu rodziców siedzi w domu, bo myślą, że dziecko to przeszkoda,że trzeba jeździć do miejsc specjalnie przystosowanych dla takich maluszków, a wystarczy samemu się przystosować ;-)
A Krasiejów jest super, byliśmy 2 tyg temu i na pewno nie raz jeszcze pojedziemy ;-)
 
Arcobaleno :-) teraz to chyba wszędzie będą przyjaźnie nastawieni do rodziny z dzieckiem ;-) a z takim jak Wasze to już w ogóle... niczego nie zniszczy, jedyne co to halasowac trochę może...

wrzuć w wyszukiwarkę noclegi w.... i dzwon, mailuj...

a co do wanienki to.... ja tam wolę mieć właśną balię jak jade w obce miejsce... ;-)

aniulka :-) nie wiem czy tu bedziesz zagladala...dostalam ofertę wczasową dla bezglutkow...szukac jej???
 
Arcobaleno wzięłabym zupę ze soba,ale jedziemy jutro po południu do niedzieli i nie wiem jak tam z lodówką,bo to jest jakaś agrofarma czy cóś takiego.Niby wyzywienie mamy,ale wiesz jak nie wiesz czy zupa będzie i o której.A my potrzebujemy tak na 11 w sobotę i w niedzielę,bo młody tak jada i później idzie kimać.Ech ależ mam problemy:-p
Nic kupiłam w słoiczku najwyżej doprwię,to może zbój nie poczuje,ze kupna;-)
Dobra spadam pakiren szmaten;-)
 
Mi nie chodzi o organizację ani o to co z sobą zabierać. Chodzi mi o konkretne namiary na fajne noclegi, miejsca do zwiedzania. Może zostawiajmy w tym temacie adresy, miejsca które warto odwiedzić, które właśnie są przyjazne rodzinom. :-)
Ja chcę gdzieś wyskoczyć na początku października, będzie nasza rocznica ślubu, myślałam o Górach Stołowych:-)
Aha i moi znajomi byli w Krasiejowie, ale tam fajnie jest, pokazywali zdjęcia. Poczekam aż mój szkrab będzie na tyle kumaty i też tam pojedziemy;-)
Kochana ja mieszkam 10 km od Krasiejowa:-) Ale przyznam, że jeszcze nie byłam w Dino Parku - czekamy na odpowiednią pogodę, bo albo jest za gorąco, albo pada:-( A podobno bardzo duzo chodzenia tam jest. Znajomi mówią, że warto tam się wybrać.
 
Kochana ja mieszkam 10 km od Krasiejowa:-) Ale przyznam, że jeszcze nie byłam w Dino Parku - czekamy na odpowiednią pogodę, bo albo jest za gorąco, albo pada:-( A podobno bardzo duzo chodzenia tam jest. Znajomi mówią, że warto tam się wybrać.
W tej chwili to wybierzecie się głównie dla siebie, a Kubusia to na długie przewietrzenie weźmiecie bo z tego co widzę to masz maleństwo w domu :-)
Podobno to ten park dopiero teraz tak odszykowali, że wcześniej nic ciekawego to nie było, tak słyszałam :-) to dobrze że na Opolszczyźnie takie fajne rzeczy są :-D
 
W tej chwili to wybierzecie się głównie dla siebie, a Kubusia to na długie przewietrzenie weźmiecie bo z tego co widzę to masz maleństwo w domu :-)
Podobno to ten park dopiero teraz tak odszykowali, że wcześniej nic ciekawego to nie było, tak słyszałam :-) to dobrze że na Opolszczyźnie takie fajne rzeczy są :-D

Masz rację, wypad raczej dla nas. Kubuś jeszcze nie ma frajdy z takich wypadów, jedynie wózkiem sobie pojeździ.

Faktycznie wcześniej podobno było tam nieciekawie.
 
reklama
My na razie możemy wyjść tylko w trójkę, Nikoś za malutki jeszcze jest, chociaż ja od czasu kiedy jest mały to niechętnie ruszam się z domu. Teraz powoli się przełamuję i zaczynamy powoli robić krótkie wypady :-)
 
Do góry