reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyjazd za granicę

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2010
Postów
10
Witam

Chciałbym wyjechać za granicę z dzieckiem na trochę dłużej ok. 2 m-cy ale wiem że ojciec dziecka nie wyrazi „dobrowolnie” zgody na wyjazd (chciałam podpisać notarialnie taką zgodę ale ojciec dziecka nie wyraża zgody na nic) . Chce złożyć pozew o pozbawianie prawa ponieważ od urodzenia w ogóle nie interesuje się dzieckiem i sam chce się ich pozbawić jakby mógł tzn tak mówił. Wiem że to zależy od sądu i sąd bierze pod uwagę dobro dziecka. W ostateczności sąd ograniczy prawa ale czy można przy tym wnioskować o możliwość wyjazdu za granicę bez ograniczeń? Czy należy złożyć dwa osobne wnioski tj. o prawo wyjazdu i osobno o pozbawianie prawa. Domyślam się też że spraw o pozbawianie praw może trwać a ja chciałbym wyjechać na koniec tego roku bądź początku przyszłego roku i zależy mi na czasie.
 
reklama
Do góry