reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyklute Maluszki czyli z cyklu "Dobre wieści":)

reklama
hej dziewczyny, ja urodzilam 13 listopada, Zuzia jeszcze w szpitalu w Krakowie , urodzila sie 2650 i 50 cm dostala 10 punktow, ale po porodzie 3 godziny zaczely sie problemy z oddychaniem , jakas infekcja pluc , jezeli wyniki beda ok to Zuzia wyjdzie wtorek , sroda.
 
marka - gratulacje, szkoda tylko że maleństwo ledwo sie urodziło i już chore. Trzymam kciuki za szybki powrót do domku.
 
MARKA ogromne GRATULACJE !!!
Fajną datę Zuzia sobie wybrała 13.11.2013 :happy:
Dużo zdrówka dla córeczki,

daleko masz do niej do szpitala?
 
MARKA - GRATULUJE!!!!! trzymam mocno kciuki za Zuzie :**

ahh jak milo sie wchodzi rano i czyta wiesci o kolejnym Maluszku
lezka sie w oku kreci...

zycze milej Niedzieli

no i juz jutro nasze kolejne 3 kobietki beda mialy swoje skarby przy sobie..ahhh
 
reklama
Marka ! Gratulacje ogromne !


Codziennie milej zaglądać na forum ! fajnie z rana przeczytać że jakiś dzieciaczek się wykluł !


Ag - krk - sorki że tutaj , ale jak chciałamna gratulacyjnym napisać tomi klawiatura nie działała :wściekła/y:Staś bossssssski ! dawno takiego ślicznego noworodkanie widziałam , też się chyba zakochałam ;-)
 
Do góry