reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykres ciążowy

Lila28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Grudzień 2019
Postów
162
Witajcie, nie znam się na tym kompletnie. Po czym poznać wykres ciążowy? Załaczylam swoj. Mam 27 dniowe cykle. Owulacja byla 13 dnia cyklu. Czy wg wykresu jest szansa na ciążę?
 

Załączniki

  • IMG_20200324_073414.png
    IMG_20200324_073414.png
    22,8 KB · Wyświetleń: 797
reklama
To Ty sama, na podstawie porównania z wykresami z kilku poprzednich miesięcy, powinnaś sprawdzić, czy jest szansa na ciążę, czy nie, czy są odstępstwa od "normy" (przy czym organizm kobiety to nie zegarek i odchylenia się zdarzają dużo częściej, niż ciąże).
My Twojego cyklu nie znamy, nie wiemy, jaką masz zawsze temperaturę i inne parametry, więc nikt nie wywróży na podstawie jednego zdjęcia, czy możesz być w ciąży czy nie.
 
Witajcie, nie znam się na tym kompletnie. Po czym poznać wykres ciążowy? Załaczylam swoj. Mam 27 dniowe cykle. Owulacja byla 13 dnia cyklu. Czy wg wykresu jest szansa na ciążę?
Temperatura w 2 razie cyklu zawsze rośnie ze względu za wzrost progesteronu. Wykres wygląda dobrze ale czy zwiastuje ciążę tego Ci nie napiszę . Może zrób test za 4-5 dni. Mocno trzymam kciuki powodzenia.
 
Za mało danych, ale nie pasuje mi ten wykres. Jaka była temperatura w 11 i 15 dniu cyklu? Skok musi byc o minimum 0,2 stopnia a tu tego nie widac. Może tylko dlatego ze zdjęcie nie obejmuje temperatur, a może ze nie spełnia tego warunku.
Zeby podejrzewać ciaze musi byc minimum 19 wyzszych
 
Dzisiaj 25 dc, a 28 dostaje okres. Wyszło mi cos takiego dzisiaj. Pewnosci nie mam. Jutro powtórzę :) dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • IMG_20200328_092441.jpg
    IMG_20200328_092441.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 399
reklama
reklama
Do góry