reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Wykres ovufriend

reklama

karola1986-21

Dream it. Wish it. Do it.
Od
3 Październik 2012
Postów
3 197
Miasto
łódzkie
Odpowiedzi
0
#2
wg mnie owulacje miałaś póżniej, tak gdzie jest duży skok temperatury, 18 dc.

a zapisywalaś temperaturę od 1 dc, bo chyba program miał za mało danych z poczatku cyklu i błędnie wyznaczył temperaturę podstawową.
 
Ostatnia edycja:

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Od
22 Wrzesień 2009
Postów
4 033
Miasto
Grajewo
Odpowiedzi
0
#4
tak, jak napisała poprzedniczka,przy takiej ilości danych (zbyt małej ilości) pierwszy dzień wyzszej temperatury to 19dc.
 
Ostatnia edycja:

karola1986-21

Dream it. Wish it. Do it.
Od
3 Październik 2012
Postów
3 197
Miasto
łódzkie
Odpowiedzi
0
#8
ale ból jajnika nie jest wyznacznikiem owulacji, wyznacznikiem owulacji jest skok temperatury i po nim faza wyższych temperatur, owulacje można potwierdzić jeszcze badaniem poziomu progesteronu w 7/8 dniu po owulacji.

Ja starałam się o dziecko 14 miesięcy więc trochę tego wszystkiego przerobiłam. ;-)

moje rady to:

- mierz temperaturę codziennie o tej samej godzinie (ja mierzyłam pod językiem, zwykłym termometrem elektronicznym, nawet nie miał 2 miejsc po przecinku, tylko jedno a pomimo tego pięknie wszystko było widać na wykresie)
- poprzeglądaj sobie wykresy owulacyjne, jak one wyglądają, że najpierw temp utrzymuje się na mniej więcej stałym poziowmie, przed samą owulką spada by potem skoczyć o minimum 0,2 stopnia, potem jest faza wyższych temperatur, trwa to ok 14 dni i temp spada i pojawia się @.

- obserwuj śluz, przed samą owulacją powinien być ciągnący się i przypominać białko jajka kurzego

- kup sobie na allegro testy owulacyjne (bo są o wiele tańsze, gdybym ja miała kupować przez ten rok testy w aptece to bym z torbami poszła) :) wtedy będziesz wiedziała czy owulacja się zbliża , gdy dwie kreski na teście są tak samo mocne to znaczy, że poziom LH jest wysoki i PRAWDOPODOBNIE owulacja wystąpi w ciągu 24-48 h


no to chyba by było na tyle, jak coś to pytaj!!!!


powodzenia
 
Od
9 Lipiec 2015
Postów
1 293
Odpowiedzi
0
#9
Temperature mierze zawsze o tej samej godzinie.sprawdzam śluz. Tylko wydaje mi się ze z jego ilością jest problem. Brzuch mnie zaczyna ćmić i @ bedzie idealnie w terminie
 
reklama

happybeti

show must go on...
Od
25 Listopad 2010
Postów
6 132
Miasto
Søllinge
Odpowiedzi
16
#10
Koleżanka używała mikroskopu owulacyjnego . Wydatek ok 100 zł, a nie jednorazowy. Tak precyzyjnie dzięki niemu udało jej się nie tylko zajść w ciążę w zaplanowanym miesiącu, ale i "trafić " w płeć dziecka - miała córeczkę, chciała następnego- synka :tak:.
 
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry