reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykryte PCOS na jednym jajniku, na drugim torbiel

Na Twoim miejscu byłabym dobrej myśli. Ja nie mam jednego jajnika, w wieku 25 lat przeszłam już menopauze, a w ciąży byłam i urodziłam zdrowego synka. Moim wybawieniem okazało się in vitro. Dobry ginekolog warszawa to taki który nie skreśla pacjentki, lecz daje nadzieje i wie gdzie pokierować kobietę, gdy jego możliwości się wyczerpały. Głowa do góry zatem!:-)
 
reklama
Pociesze Cie mam 31 lat PCOS stwierdzone w wieku 18 lat i jestem w 17 tygodniu ciąży, trochę trwało zanim sie udało miałam stymulowane cykle clo+pregnyl+duphaston, monitoring pęcherzyka 5 razy w cyklu. Przy pcos jest problem z pęcherzykami bo jest ich dużo i żaden nie dojrzewa a z wiekiem problem ten się nasila, ale są leki które mogą pomóc.
 
Do góry