reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykwity na policzku

Hej. Mój 19 miesięczny synek też ma wysypkę na buzi (od urodzenia). Jest uczulony niemal na wszystko. Na pewno na mleko. Początkowo był karmiony mlekiem HA ale trafiliśmy do pani alergolog która kazała odrzucić mleko zupełnie. Poprawa nastąpiła ale nieduża, stwierdziła, że trzeba odrzucić gluten. W obawie przed brakiem wit wapnia itd (po paru miesięcznej przerwie)podawałam mu mleko sojowe Isomil i było dobrze aż do niedawna kiedy zaczęły wychodzić mu krostki na nóżkach :(. Podejrzewam że mały uczulił się na bialko sojowe. Nie wiem jakie mleko mu podawać a nie chce mu robić zbyt długiej przerwy bo wiem jak ciężko było mi zmusić Kamila i przyzwyczaić go do picia mleka sojowego w nocy (na półśpiąco) bo w dzień bez szans (ledwo zobaczył butelkę z mlekiem to uciekał..).Może wy wiecie coś na temat mleka Enfamil o-lac bez laktozy? Czekam na porady, z góry dzięki
 
reklama
Do góry