reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykwity na skórze :-(

Owca70

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
45
Witajcie dziewczyny, od kilku dni moja Mala na nozkach ma jakies czerwone lekko chropowate plamy (nie drobne tylko raczej plackowate), ktore po kapieli sa intensywniejsze... Zupelnie nie wiem co to moze byc, jestesmy na bebilonie pepti, nic innego Mala nie dostaje. Ciuszki piore w loveli. Nie swedzi ja to chyba bo nie drapie sie, ale dosc brzydko wyglada. Za tydzien mam wizyte u pediatry ale do tej pory moze czyms smarowac? Polecicie mi jakas masc bez recepty?
 
reklama
Ja bym sama nic nie aplikowala, tylko poczekala na opinie lekarza. Moze to jakas alergia? A tylko na nozkach to ma?
 
u mojego też sie takie pojawiły ale tylko na obydwu łokciach i też nie wiem czemu,posmarowałam linomagiem i jest troszke lepiej,jutro tez tak zrobie,to mu napewno nie zaszkodzi,Ja osobiscie myślałam ze to poprostu wysuszona skóra nie dokładnie smarowana,nawilżana po kąpieli ale to wygląda inaczej troszeczkę
 
Moja malutka miala taka plamke kolo szyjki. Posmarowalam kilka razy oliatum i zeszlo, ale nie mam pojecia co to i z czego sie zrobilo.....Daj prosze znac co powiedzial na to pediatra.
 
OK na pewno dam znac po wizycie. Ja kapie Oliwie w Oilatum choc moze jak jest rozcienczone w wodzie to nie dziala tak intensywnie. Nie wiem. Zobacze co powie lekarz.
 
Mój mały miał takie blado czerwone szorstkie placki-alergia i AZS-ale najlepiej oceni lekarz
My używaliś my Emolium krem specjany lub barierowy-ładnie chodzi.Wa ptece bez recpty-nie zaszkodzi na pewno.Koleżanka do rąk używa bo ma bardzo suchą skórę
 
Do góry