reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

O hej Basiu, fajnie ze jestes :)

@Hope zazdroszcze budowy domu. My kupilismy mieszkanie w bloku i teraz troche zaluje bo w lato chetnie bym posiedziala w jakims ogrodku. Plus jest taki ze za pare mcy splacimy kredyt i zaczniemy sie rozgladac za czyms innym...

@Katika fajne to krzeselko! Ja musze zaczac sie wglebiac w temat i cos wkrotce wybrac. Tesciowa sie zaoferowala ze kupi :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Będziemy mieli malutki kawałek ogródka, ale zawsze coś :) Dordaw w takim razie też będziecie mogli o czymś pomyśleć, kilka miesięcy szybko zleci.

Ja mam krzesełko po siostrze, ale jeszcze nie planowałam, żeby go przynieść :) Dzisiaj Mikołaj obudził się o 5:40. Zaraz z nim pójdę spać bo oczy mi się zamykają:)
 
Dobry i kawalek.. ahhh, rozmarzylam sie :D na wiosne bede mogla korzystac z ogrodu u rodzicow ale musimy chyba wymienic auto bo w tym ktore mamy nie mozna wylaczyc przedniej poduszki powietrznej i Maja musialaby siedziec z tylu a czesto jej sie zdarza poplakiwac w foteliku wiec aktualnie nie mam z nia jak jezdzic :/

A moja wczoraj zaczela takie cos w lezaku uskuteczniac, chyba niedlugo lezak i mata pojda w odstawke:

1487236254-aaaaaa.jpeg


1487236263-aaaaaa.jpeg


n59y6iye227k1jnm.png
 
Dordaw dokładnie to samo chciałam napisać o Wiktorku [emoji3]

Jak u Was z obracaniem? Obracają sie wasze dzieci w obie strony? Umieją potem wrócić na plecy?

Nasza tez coś zaczyna tak sie podnosić ale do siadania to jeszcze długa droga ... tak mi sie przynajmniej wydaje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry