reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymeldowanie z domu

Dołączył(a)
17 Styczeń 2011
Postów
4
Witam serdcznie,,.. Mam wujka mieszka on w swoim domu.Niecale 2 lata temu zameldowal w nim na stale swoja zone z ktora teraz bedzie sie rozwodzil..Ona wyprowadzila sie na poczatku grudnia do innego mieszkania wziela wszystkie swoje rzeczy itp..Chcialam zapytac czy jest jakas szansa by ja wymeldowac z tego domu?czy potrzebna jest jej zgoda?bo kiedys wyczytalam na internecie ze jezeli ktos nie przebywa w mieszkaniu z 3 miesiace to mozna wymeldowac te osobe nawet bez jej zgody.istnieje taka mozliwosc?.z gory dziekuje za informacje
 
reklama
Sorrki ze się wtrącam,ale słyszałem że po 3 miesiącach nieobecności można coś z tym zrobić,ktoś musi to potwierdzić bodajże. Ale nie znam się poczekaj na odp. Pani Mecenas :p
 
Osobę, która długotrwale przebywa poza miejscem zameldowania można wymeldować. Należy zgłosić się do urzędu miasta/gminy itp właściwego dla miejsca położenia nieruchomosci i złożyć wniosek o wymeldowanie osoby niemieszkającej. Wymeldowanie odbędzie się w trybie administracyjnym.
 
Do góry