reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymeldowanie

kzkasia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2010
Postów
56
Miasto
Katowice
Mam taki problem otóż mój mąż dostał mieszkanie od brata w kamienicy rodzinnej. Wcześniej na ty mieszkaniu mieszkała jego siostra z synem. Ona się wymeldowała a syn nie ponieważ nie pojechał z nią a ma 18 lat i musi się sam wymeldować. Mój maż się zameldował 4 miesiące temu. Choć mieszkamy tu dwa lata od tych dwóch lat syn szwagierki się nie wymeldował. Nie umiem się doprosić o wymeldowanie go . Co muszę zrobić żeby się go pozbyć. On ma poważne problemy finansowe boję, że mogę mieć z jego strony problemy.
 
reklama
Jeśli osoba nie przebywa w miejscu zameldowania, właściciel mieszkania/domu może ją wymeldować w trybie administracyjnym. Nalezy udać sie do Urzędu Miasta/Gminy i złożyć wniosek o wymeldowanie.
 
Do góry