reklama

Wymiana butelek co 3 m-ce???

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Gośk@, 30 Kwiecień 2008.

1. Gośk@

Gośk@ Zaciekawiona BB

Niestety niie mam doswiadczeniaa w karmieniu butelka bo core wykarmilm piersia a potem all z lyzeczki dziecko ne znalo butelki.... Teraz karmie butla synka i slysszalam ze zarowno smoczki jak i butelki trzeba wymieniac co 3 mce .... Co prawda z biegiem czasu trzeba butelke wymienic na wieksza bo dziecko je coraz wiecej ale moj synek woli nadal jesc po 60ml tylko czesciej wiec nadal nam sluzy mala butelk ....

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2008
  2. irfinka

irfinka psotnisia

fakt ja wymieniam smoki co 3 m-ce ale butle mam z aventu a ich nie trzeba wymieniac tak czesto :-)

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Ja nie wymienialam butelek,co jakis czas je gotowala i wyparzalam.I nic mojej pociesze nie jest.Smoczki tez wygotowylałam i wyparzalam,ale zmienialam co jakis czas na coraz wieksze,a tamte go kosza szly.

5. ally1981

ally1981 Zaciekawiona BB

My wymieniamy smoczki co 3-4 miesiące, a butelki wymieniłam pierwszy raz dopiero jak mała miała 7 miesięcy. I jest ok:-) Chyba, że wczesniej smoczek lub butelka uszkodzi się no to trzeba wymienić od razu. Pozdrawiam!

6. Gwiazdeczka1978

Gwiazdeczka1978 Zaciekawiona BB

Tez wymienialam smoczki w butelce z Aventu. Od 1 krpoelki,potem dwie,trzy i trojprzepływowy jak zaczełam dodawac kleiku do mleka. Potem zmieniłam na kubek niekapek tejze firmy.

7. MamaNastki

MamaNastki Mamusie październikowe 07

Szczerze mowiac to nie slyszalam zeby co trzy miesiace wymieniac butle i smoki.Wydawalo mi sie ze skoro za mala dziurka to wtedy wymienic na kolejny smok czyli dwojeczke czy trojeczke. My mamy butelki z Calpolu i Tommy Tippi i jestesmy bardzo obie zadowolone.pozdrawiam:-)

8. elfica

elfica elfica

Ja pierwsze słyszę, żeby butelki wymieniać - smoczki owszem wymieniałam na 3 już a butelki jedynie dokupiłam o większej pojemności a z tych małych aventu synek pije herbatki i tez się je wykorzystuje

9. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

ja tez nie slyszalam zeb co 3 m-ce butelki zmieniac.A smoczki wymienial wtedy kiedy juz z dziurki zrobila sie dziura hehe a tak to nie.

10. reklama

Poleć forum