reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymiana butelek co 3 m-ce???

Gośk@

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2008
Postów
43
Niestety niie mam doswiadczeniaa w karmieniu butelka bo core wykarmilm piersia a potem all z lyzeczki dziecko ne znalo butelki.... Teraz karmie butla synka i slysszalam ze zarowno smoczki jak i butelki trzeba wymieniac co 3 mce .... Co prawda z biegiem czasu trzeba butelke wymienic na wieksza bo dziecko je coraz wiecej ale moj synek woli nadal jesc po 60ml tylko czesciej wiec nadal nam sluzy mala butelk ....


[url=http://lilypie.com]



[/URL]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie wymienialam butelek,co jakis czas je gotowala i wyparzalam.I nic mojej pociesze nie jest.Smoczki tez wygotowylałam i wyparzalam,ale zmienialam co jakis czas na coraz wieksze,a tamte go kosza szly.
 
My wymieniamy smoczki co 3-4 miesiące, a butelki wymieniłam pierwszy raz dopiero jak mała miała 7 miesięcy. I jest ok:-) Chyba, że wczesniej smoczek lub butelka uszkodzi się no to trzeba wymienić od razu. Pozdrawiam!
 
Tez wymienialam smoczki w butelce z Aventu. Od 1 krpoelki,potem dwie,trzy i trojprzepływowy jak zaczełam dodawac kleiku do mleka. Potem zmieniłam na kubek niekapek tejze firmy.
 
Szczerze mowiac to nie slyszalam zeby co trzy miesiace wymieniac butle i smoki.Wydawalo mi sie ze skoro za mala dziurka to wtedy wymienic na kolejny smok czyli dwojeczke czy trojeczke. My mamy butelki z Calpolu i Tommy Tippi i jestesmy bardzo obie zadowolone.pozdrawiam:-)
 
Ja pierwsze słyszę, żeby butelki wymieniać - smoczki owszem wymieniałam na 3 już a butelki jedynie dokupiłam o większej pojemności a z tych małych aventu synek pije herbatki i tez się je wykorzystuje
 
reklama
ja tez nie slyszalam zeb co 3 m-ce butelki zmieniac.A smoczki wymienial wtedy kiedy juz z dziurki zrobila sie dziura hehe a tak to nie.
 
Do góry