reklama

Wymiana fiołka afrykańskiego

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez agamal, 2 Marzec 2009.

1. agamal

agamal kociara

Jestem miłośniczką fiołka afrykańskiego, czy któraś Pani lub Pan ma podobne hobby i chciałby wymienić się listkami do posadzenia, wyjątkowych i pięknych egzemplarzy ?????

2. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

fiołkja nie mam, za to mam mandarynki (podobno sa pospolite:szok::confused:)
    moje sa sliczne i wychodowane z pestek:tak:
    a o kwiatach ogólnie to wiem nie dużo, nawet nie wiem jak ten twój fiołek wygląda:eek:

3. reklama
  4. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

A ja mam cytryne ;] fajnie rosnie :]

5. kołysanka

kołysanka Zaciekawiona BB

Mam fiołka afrykańskiego, którego właśnie zaatakowały MSZYCE. Czy nie wiecie jak się ich pozbyć!? Boję się, że przeniosą się na inne kwiatki w`domu....
    Swoją drogą fiołek ładny, z liśćmi na długich łodyżkach i fioletowymi pełnymi kwiatami. Mam drugi egzemplarz bez mszyc, więc mogę się listkiem wymienić. Może w najbliższym czasie zrobię mu zdjęcie. Będzie można ocenić czy jest ładny czy wyjątkowy :-D

6. Edinka

Edinka Początkująca w BB

Ja również jestem miłośniczką fiołków afrykańskich i chętnie wymienię się listkami do posadzenia.

7. szara

szara Aktywna w BB

Chętnie się wymienię ale nie mam jakiegoś niezwykłego tylko białego

8. Edinka

Edinka Początkująca w BB

Ja akurat białego nie mam, za to mam fioletowego i różowego, więc mogę się wymienić.

9. szara

szara Aktywna w BB

świetnie akurat wypuścil mi młode odnóżki. A skąd jesteś? najlepiej byłoby wymienic się osobiście a jak nie to stworzę bezpieczną paczuszkę. Ty masz 2 a ja jednego ale mogę zaoferować ci odnóżki skrzydlokwiata, scindapsusa lub aglomeny. Wyślij mi adres na pw to sie dogadamy.

10. reklama

Poleć forum