reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymiana fotelika samochodowego

A czy nie wystarczy poprostu spojrzec na liste danych samochodow do ktorych dany fotelik jest polecany dla danej grupy wiekowej dziecka? Nie szukac opini innych uzytkownikow tylko poprostu bezposrednio czytac u producenta? No nie kazdy ma mozliwosc wybrania sie do sklepu i "przymiarki". Instrukcje z poprawnym montazem tez sa dolaczone do fotelikow, producenci maja filmy instruktarzowe itd
Można. Lepsze to, niż pytanie o opinie w necie.
Lepiej dobrać na miejscu, bo zamontowane modele kanap mogą trochę się różnić, ale lepsze jest sprawdzenie na stronie producenta, niż szukanie opinii po forach.
 
reklama
Z ciekawości rzuciłam na stronę producentów, moje auta nie ma nawet na liście 🤣
Moje jest, ale mam za dużo możliwości do wyboru 😂 już jeden fotelik z bazą (markowy, za 1400 zł) wiem, że nie będzie pasował. Dowiedziałam się po rozmowie z ekspertem, że są lepsze opcje fotelików pasujących do moich dwóch aut. Bez rozmowy z ekspertem prawdopodobnie bym go kupiła. Celowo nie podaję marki fotelika i samochodów 😉
 
Jak mówiłam, można skorzystać z darmowej porady na grupach FB. Ewentualnie zadzwonić bezpośrednio do sklepu i porozmawiać ze sprzedawcą. Oni serio sprzedają tego mnóstwo i wiedzą co i do czego pasuje 🙂
 
Do góry