reklama

Wymiana/sprzedaż

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2016' rozpoczęty przez fazerkamm, 8 Luty 2016.

1. fazerkamm

fazerkamm Moderator

W tym temacie mozemy wymieniac się badz sprzedawac ciuszki zarowno dla fasolek, starszakow jak i dla nas oraz wszystko to co potrzebne jest dla naszych dzieciaczkow :)
    Udanych zakupów zycze.

Ps. Odpowiedzialnosci za wymianę badz sprzedaz nikt z administratorow nie ponosi.

2. margerrita

margerrita Fanka BB :)

to ja zaczne, bo wlasnie dostalam paczke z h&m, koszulka do karmienia, rozmai xl ale dla mnie sa za duze, a ze w h&m juz nie ma w promocji, to moze ktoras jest chetna, bo bede odslylala paczke. placiliam 49,90 , dlugosc 52 od pachy do dolu, szerokosc pod pachami i w biuscie ok 51cm, jest rozciagliwa, jak cos to moge pomierzyc jeszcze [​IMG]

3. reklama
  4. nieufna

nieufna Fanka BB :)

Ja chętnie kupię ubranka dla dziewczynki.

5. _Ewelinka_

_Ewelinka_ Fanka BB :)

Jeśli u mnie będzie chłopiec to będę mieć po córci wiele ubranek do sprzedania szczególnie sukienek i kocyki śliczne różowe.

6. nieufna

nieufna Fanka BB :)

To ja chętnie kupie :) Czekam na wieści :)

7. fazerkamm

fazerkamm Moderator

Ehhh mam mnóstwo rzeczy (spioszki cienkie i grubsze) dla chlopca ale z przesyłka bylby chyba problem...

8. biapl

biapl Fanka BB :)

Ewentualnie chłopięce sprzedam :)

9. biapl

biapl Fanka BB :)

Dziewczęce kupie;)

10. reklama
  11. _Ewelinka_

_Ewelinka_ Fanka BB :)

To ja zaczynam.
    Siostra po bliźniaczkach ma do sprzedania dwa komplety. Jeden w rozmiarze 74 a drugi 80.
    Cena za komplet 20zł.

I do tego dwie sukieneczki włoskiej firmy MELBY. Na jednej jest rozmiar 9miesięcy a na drugiej 6miesięcy.
    Cena za sztukę 40zł.

Załączniki:

12. kate009

kate009 Fanka BB :)

Witam.
    Jestem lutową mamą. Moja córka juz wyrosła z pajacyków rozm. 56. Prane w proszku dla dzieci. Wyprasowane.
    Może ktoś chętny ? 4 sztuki za 24 zl.

Załączniki:

Poleć forum