reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

wymiana zabawek, ubranek i innych

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez leonidas, 10 Marzec 2009.

?

Czy zamieniłbyś coś dla dziecka ?

 1. tak, czasami to lepiej niż kupić

  głosów: 10
  71,4%
 2. raczej nie, może jakieś zabawki

  głosów: 3
  21,4%
 3. uważam, że moje dziecko powinno mieć nowe rzeczy

  głosów: 1
  7,1%
 4. raczej oddałbym rzeczy po moim dziecku niż brał po innym

  głosów: 0
  0,0%
 5. zdecydowanie odpada

  głosów: 0
  0,0%
 1. leonidas

  leonidas Początkująca w BB

  Witam, nie wiem czy to najlepsze miejsce na takiego posta gdyż jeszcze nie jestem ojcem ale myślę już o tym :)
  Myślałem też sporo na temat kosztów z tym związanych i wtedy znalazłem wiele forów internetowych ( np Zamiana czyli "coś za coś" - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl )
  gdzie ludze zamiast kupować nowe to po prostu wymieniają się przedmiotami.
  Ciężko tam cokolwiek znaleźć ale to jest myśl !
  Lepszym dopiero powstałym przykładem jest Witamy, wymień podręczniki, książki, gry komputerowe, zabawki dla dzieci, aparaty cyfrowe i wiele innych. choć tam jeszcze nie można nic interesującego znaleźć :)
  Czy ktoś z Was wymieniał się już jakimiś zabawkami, ubrankami dla dzieci itp ?
  Co sądzicie o tego typu wymianach ?
   
 2. leonidas

  leonidas Początkująca w BB

  Post powyżej nie ma większego sensu ponieważ linki zostały zamienione w coś bardzo dziwnego :p W każdym razie zamiast tych loso wtrąconych słów, które teraz są linkami, były same linki :p Pozdrawiam i zachęcam do głosowania.
   
 3. reklama
 4. leonidas

  leonidas Początkująca w BB

  No ja ze znajomymi to też bym wymieniał, tylko, że zawsze ograniczone możliwości, jeżeli chciaoby się zamieniać naprawdę z sensem to trzeba by z kimś obcym, gdyż wtedy są większe szanse na zgodność potrzeb :-)
  A jak już z obcym to nigdy nie wiadomo co to za osoba...
   
 5. leonidas

  leonidas Początkująca w BB

  No własnie w tym jest problem :) Do tego to potrzeba bardzo dużo ofert żeby były realne szanse na zamianę. Przydałoby się właśnie jakieś takie centralne miejsce do zmian bo jakby zgromadziło się tam te ogłoszenia to sądze, że każdy by znalazł coś dla siebie. Patrzyłem jak to np wygląda na forum gazeta pl no i przyznam szczerze, że tam to ludzie zamieszają tylko ogłoszenia, raz na 50 znajdzie się ktoś odpowiedni a najgorsze, że na każdym forum to te wątki za chwilę przepadają w czeluści stron i już :)
  Ale tka sobie myślę, że na pewno warto by było się zamieniać bo teraz wszystko takie strasznie drogie jest a ceny jeszcze idą w górę a wiadomo, że dzieci to potrzebują nieskońcozną ilość rzeczy z których wyrastają w zastraszającym tempie :)
   
 6. baba.j.aga

  baba.j.aga Entuzjast(k)a

  leonidas: domyślam się że pytasz bo chcesz założyć tego rodzaju portal?
   
 7. leonidas

  leonidas Początkująca w BB

  :) Nie, właśnie znalazłem tego typu portal i zastanawiam się jaki sens ma zamieszczanie na nim jakichkolwiek ogłoszeń.
  Znalazłem w sumie parę takich portali i mimo, że ja osobiście to bym chętnie pozamieniał parę rzeczy to jednak nie widzę aby był na nich jakiś ogomny ruch ;/
  Choć na tym ostatnio pojawiają się nowe ogłoszenia i coraz więcej można znaleźć, ciągle jednak za mało abym tam regularnie zaglądał :)
   
 8. ewazdrzewa

  ewazdrzewa Początkująca w BB

  żeby na takich portalach był ruch to trzeba założyć konto i dodać swoje przedmioty np zabawki. Od samego zaglądania ruch się nie zrobi. polecam Wymiana zabawek
   

Poleć forum