reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wymiana zabawek

Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy! Moja corcia ma 3 miesiące i już mamy wiele rzeczy (ubranek np) do oddania lub wymiany. Wiem, że np. na www.wymianazabawek.pl można wymienić lub oddać ubranka, zabawki. Szkoda takie rzeczy wyrzucić a można dostać rzeczy,które jeszcze nam się przydadzą....

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
joanna153 Giełda - sprzedaż, kupno, wymiana Kwietniowe mamusie 2020 1
Heromina Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :) Dzieci urodzone w sierpniu 2016 20
fazerkamm Wymiana/sprzedaż Dzieci urodzone w lipcu 2016 19
natkusia Sierpniowy BAZAREK - kupno-sprzedaż, wymiana, przydatne linki [BEZ KOMENTARZY] Dzieci urodzone w sierpniu 2014 25
M Poród coraz bliżej!! Wymiana doświadczeń. Dzieci urodzone w kwietniu 2014 46
P Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:) Staramy się 539
E Wielka wymiana ubrań! SWAP PARTY! Olsztyn 0
Piaska Wymiana ubranek, czyli SWAP w Manufakturze. Łódź 2
E Wymiana ciuchów w Klubie Świadomych Mam Ogłoszenia - Łódź 0
krolcia Wymiana mleczaków na stałe. Zdrowe zęby - porady dentysty 4
kruszki Poród - wymiana doświadczeń :) Archiwum sierpień 2012 197
kosmata_mama Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń Bielsko-Biała 31
Gośk@ Wymiana butelek co 3 m-ce??? Żywienie 7
Basia80 OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;) Dzieci urodzone w maju 2005 122
vikiigus Wielkie zabawek testowanie - zapraszam:) Bydgoszcz 3
vikiigus Wypożyczalnia zabawek drewnianych w Bydgoszczy - zapraszam! Ogłoszenia Bydgoszcz 0
Pysia29d Sprzedawanie zabawek dziecka- sprzedajecie? Roczniaki i dwulatki 18
H chwytanie zabawek Rozwój i zabawy 8
S wypożyczalnia zabawek? Ogłoszenia - Warszawa 0
Z zabieranie zabawek Wychowanie 3
Do góry