reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Wymiary i waga naszych Maleństw według USG

mojeboje

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie 25tc wg OM, wczoraj wyszło że waży ok 800g, tak na 25+5 dni, inne wymiary odpowiadają 25 tygodniowi lub nieco później.

reklama

Krasnal77

Rozwiązania
0
U mnie 23t 5d
806g:) wg wymiarów 25t 4d wiec jestesmy 2 tygodnie do przodu prawie....

Może sie uda urodzic na poczatku grudnia zatem....:-)

Ewna

Miasto
Grudziądz
Rozwiązania
0
Byliśmy na USG 10 sierpnia pani ginekolog powiedziała, że synuś jest chudziutki i jest możliwość że cukrzyca ciążowa wywołuje sztuczną wagę małego w tedy był 20 tydzień i mały ważył wtedy nie całe 300 g a teraz miałam USG odnośnie wad płodu na szczęscie mały rozwija się prawidłowo i od 10 sierpnia do 23 sierpnia mineło kilkanaście dni i mały teraz waży 437g to na ten tydzień 22 jest ok z wagą i teraz na ostatnim tym badaniu lekarz powiedział, że mały ma spory brzuszek he he i ja już teraz głupieje . Dwaj różni lekarze..

bonusowa

Miasto
Kaszebe
Rozwiązania
0
@Krasnal77 to niestety nie ma za wiele do rzeczy ;) gdyby tak było wszystkie dzieci bez względu na genetykę (odziedziczoną po rodzicach budowę ciała, a tym samym długość i masę) rodziłyby się z książkową wagą 3500g a rodzą się donoszone noworodki ważące 2700g i 4500g a i to i to jest normalne. Ty jesteś wysoka no i nie ważysz te 50kg, nie wiem jak tatuś, no ale nie powinniście raczej spodziewać się kurczaczka o wadze 3000g i długości 50cm.

Krasnal77

Rozwiązania
0
@Krasnal77 to niestety nie ma za wiele do rzeczy ;) gdyby tak było wszystkie dzieci bez względu na genetykę (odziedziczoną po rodzicach budowę ciała, a tym samym długość i masę) rodziłyby się z książkową wagą 3500g a rodzą się donoszone noworodki ważące 2700g i 4500g a i to i to jest normalne. Ty jesteś wysoka no i nie ważysz te 50kg, nie wiem jak tatuś, no ale nie powinniście raczej spodziewać się kurczaczka o wadze 3000g i długości 50cm.

No wiem wiem niestety... Ja się nie spodziewam kurczaczka tylko raczej jakiegos koguta na początek;)
Nim zaczęli określać wielkość mojego "malucha" odrzuciłam ubranka poniżej 62...
Ja 176cm/81kg
Moj W. 189cm/105 kg...

Zatem Leoś raczej będzie większy niż mniejszy;)
No ale nic to... Wydostać go w końcu będzie trzeba, obojętnie jak duży nie urośnie;)

xXxIzuLQaxXx

Mamusia :)
Miasto
Za*dupie xd
Rozwiązania
0
23 tydzien waga malucha 560g
24 tydzien waga malucha 640g

Teraz juz mam 26 tydzien wiec pisze z opoznieniem. Jak tylko pojde na usg i poznam aktualna wage maluszka to napisze :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Do góry