reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymiary i waga naszych Maleństw według USG

U mnie 25tc wg OM, wczoraj wyszło że waży ok 800g, tak na 25+5 dni, inne wymiary odpowiadają 25 tygodniowi lub nieco później.
 
reklama
U mnie 23t 5d
806g:) wg wymiarów 25t 4d wiec jestesmy 2 tygodnie do przodu prawie....

Może sie uda urodzic na poczatku grudnia zatem....:-)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Byliśmy na USG 10 sierpnia pani ginekolog powiedziała, że synuś jest chudziutki i jest możliwość że cukrzyca ciążowa wywołuje sztuczną wagę małego w tedy był 20 tydzień i mały ważył wtedy nie całe 300 g a teraz miałam USG odnośnie wad płodu na szczęscie mały rozwija się prawidłowo i od 10 sierpnia do 23 sierpnia mineło kilkanaście dni i mały teraz waży 437g to na ten tydzień 22 jest ok z wagą i teraz na ostatnim tym badaniu lekarz powiedział, że mały ma spory brzuszek he he i ja już teraz głupieje . Dwaj różni lekarze..
 
@Krasnal77 to niestety nie ma za wiele do rzeczy ;) gdyby tak było wszystkie dzieci bez względu na genetykę (odziedziczoną po rodzicach budowę ciała, a tym samym długość i masę) rodziłyby się z książkową wagą 3500g a rodzą się donoszone noworodki ważące 2700g i 4500g a i to i to jest normalne. Ty jesteś wysoka no i nie ważysz te 50kg, nie wiem jak tatuś, no ale nie powinniście raczej spodziewać się kurczaczka o wadze 3000g i długości 50cm.
 
@Krasnal77 to niestety nie ma za wiele do rzeczy ;) gdyby tak było wszystkie dzieci bez względu na genetykę (odziedziczoną po rodzicach budowę ciała, a tym samym długość i masę) rodziłyby się z książkową wagą 3500g a rodzą się donoszone noworodki ważące 2700g i 4500g a i to i to jest normalne. Ty jesteś wysoka no i nie ważysz te 50kg, nie wiem jak tatuś, no ale nie powinniście raczej spodziewać się kurczaczka o wadze 3000g i długości 50cm.


No wiem wiem niestety... Ja się nie spodziewam kurczaczka tylko raczej jakiegos koguta na początek;)
Nim zaczęli określać wielkość mojego "malucha" odrzuciłam ubranka poniżej 62...
Ja 176cm/81kg
Moj W. 189cm/105 kg...

Zatem Leoś raczej będzie większy niż mniejszy;)
No ale nic to... Wydostać go w końcu będzie trzeba, obojętnie jak duży nie urośnie;)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
Do góry