reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymiary w 20tc

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
hej niedawno mialam USG polowkowe w UK i chcialabym zapytac jak to z Waszymi malenstwami jest lub bylo :) moj maluch ma glowke wieksza o kilka dni tak mi powiedziano ale nigdzie nie moge znalezc pomiarow na dany tydzien.
20w1d
Hc 188mm
AC 155mm
Dlugosc kosci udowej 3.4cm

Chcialabym rodzic naturalnie ale boje sie, ze maly bedzie za duzy i cesarka wejdzie w gre..
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kilka dni to nic takiego, granica błędu. Do końca ciąży jeszcze daleko nie przejmowałabym się cesarka, nie często się zdarza ze dzieci się w kanale rodnym nie mieszczą :rofl::rofl::rofl:
 
Te wymiary jeszcze mogą się parę razy zmieniać. Raz to będzie większe raz to. Ja już mam nauczkę żeby podchodzić do tego z dystansem. Wszystko jest ok :)
 
U mnie w 38 tc wymiary główki wskazywały na 40 tc a urodziłam dwa dni po terminie z wagą 3 560 [emoji4] koleżankę straszyli że maluch będzie miał ponad 4 kg a miał ledwo 3 200 także usg ma dużą granicę błędu a dzidziuś nie ułatwia mierzenia wiercąc się w brzuszku [emoji4] jedno zawachnięcie ręki lekarza i już wynik może być zakłamany [emoji6]
 
U mnie równiez były nierówności z tego co pamiętam tylko na długości kości udowej i miał za krótką na dany tydzień :) Strasznie panikowałam ale jak pytałam pani ktora scan mi robiła to powiedziała ze wszystko jest okej :) nie da się określić w 100% wymiarów ,bo dzieci się ruszają :) Miałam tydzień przed porodem robiony jeszcze jeden scan i mój synek niby ważył wtedy 3,3 kg z groszami a urodził się i miał 3820 także jeśli osoba która Ci robiła badanie nie powiedziała że coś jest nie tak to napewno jest wszystko okej :)
 
reklama
Do góry