reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty po mleku modyfikowanym !!Pomocy!!

miauczus54

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2007
Postów
340
Miasto
Wrocław
Dziewczyny, moj maly skonczyl 6 miesiecy i wlasnie probuje go odstwaic od piersi. Jednak pojawia sie problem... maly wymiotuje po mleku modyfikowanym. Probowalam Bebilona, Bebiko. Lekarz nie stwierdzil skazy bialkowej, maly nie wymiotuje po kaszkach na mleku modyfikownym. Dodatkowo jak mial miesiac byl na mleku modyfikowanym kilka dni i bylo ok.
Lekarz zaproponowal ze to moze byc kwestia tego iz mleko jest za rzadkie lub jakas lekka alergia i nie przepisal nic. Kazal pytac sie w aptece. W aptece pani dzieci nie ma wiec nie wie:/ Pomocy. moze ktos mial podobny problem.
 
reklama
Mój mały miał to samo-wymiotował po Bebiku i Bebilonie-radze zmienic mleko -Nan,Humana-u nas bylo ok,ale poniewaz lekarka uparła sie ze to alergia:dry:to Adas byl jakis czas na Pepti:dry:a teraz pije Nestle Junior i jest ok
Druga lekarka-po zmianie-powiedziala ze dzieci bardzo czesto zle reagują na Bebiko a po innych jest ok-nie wiem czemu:confused:
U nas kaszki tez przeszly bez echa
 
Objawem alergii są ulewania o zapachu wymiocin-15-20 min po jedzeniu.W Twoim przypadku nie bardzo wiem w takim razie:-(chyba nie potrafię Ci pomóc:no:
 
moja je bebiko od 4 miesiecy a po nanie i bebilonie wymiotowała najgorzej przy nutramigenie teraz wprowadzam jej kaszki nutrici i też jest ok. Każde dziecko jest inne i ciężko u takiego malucha wyczaić o co chodzi moja córka dopiero po3 tygodniach zaczęła normalnie jeść bebiko, widocznie jej organizm musiał się przyzwyczaić na początku miała jakieś wysypki ale potem wszystko zeszło
 
reklama
Witam,
Moja 6 i pół miesięczna córeczka dzisiaj zaczęła wymiotować po mleku i kaszkach na mleku (podawanych butelką).
Wczoraj wszystko było ok a dzisiaj tragedia, przyjela sie tylko zupka.
Nie ma temperatury.
Podajemy NAN PRO 2.
Jakieś sugestie co to może być?

Z góry dziękuje
 
reklama
Do góry