reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty pokarmem z przed kilku dni

Dołączył(a)
8 Lipiec 2017
Postów
1
Czesc.
Mam problem z dziewczynka. Wymiotuje nam kokosem ktorego jedlismy w poniedziałek.
Pierwszy raz spotykam sie z refluksem żołądkowym i pokarmem z kilku dni. Dodam ze uskarża sie na ból głowy nad lewym okiem.
Wszystko zaczęło się piątek 7.07.2017 ok godz 20 jak wrocila z placu zabaw, dzień wczesniej zadrapal ją pies mojej babci. Teraz zasnęła. Jak uwazacie, jesli wymioty nad ranem nie wystąpią to chyba i tak warto udac sie do lekarza??
Pozdrawiam

Aha witam serdecznie wszystkich forumowiczow Wiktor i Iza
 
reklama
Rozwiązanie
Czesc.
Mam problem z dziewczynka. Wymiotuje nam kokosem ktorego jedlismy w poniedziałek.
Pierwszy raz spotykam sie z refluksem żołądkowym i pokarmem z kilku dni. Dodam ze uskarża sie na ból głowy nad lewym okiem.
Wszystko zaczęło się piątek 7.07.2017 ok godz 20 jak wrocila z placu zabaw, dzień wczesniej zadrapal ją pies mojej babci. Teraz zasnęła. Jak uwazacie, jesli wymioty nad ranem nie wystąpią to chyba i tak warto udac sie do lekarza??
Pozdrawiam

Aha witam serdecznie wszystkich forumowiczow Wiktor i Iza

Ja bym nie czekała do poniedziałku tylko jak coś bym zabrała dziecko na SOR są tam lekarzę dyżurni którzy przebadają dziecko zwłaszcza że dziecko skarżyło sie na ból głowy...

W mnie córka jak miała niecałe 2 lata, w piątek...
Czesc.
Mam problem z dziewczynka. Wymiotuje nam kokosem ktorego jedlismy w poniedziałek.
Pierwszy raz spotykam sie z refluksem żołądkowym i pokarmem z kilku dni. Dodam ze uskarża sie na ból głowy nad lewym okiem.
Wszystko zaczęło się piątek 7.07.2017 ok godz 20 jak wrocila z placu zabaw, dzień wczesniej zadrapal ją pies mojej babci. Teraz zasnęła. Jak uwazacie, jesli wymioty nad ranem nie wystąpią to chyba i tak warto udac sie do lekarza??
Pozdrawiam

Aha witam serdecznie wszystkich forumowiczow Wiktor i Iza

Ja bym nie czekała do poniedziałku tylko jak coś bym zabrała dziecko na SOR są tam lekarzę dyżurni którzy przebadają dziecko zwłaszcza że dziecko skarżyło sie na ból głowy...

W mnie córka jak miała niecałe 2 lata, w piątek byłam na kontroli u lekarza, wszystko było porządku, w nocy dziecko dostało duszności oraz kaszlu, pojechaliśmy na SOR okazało sie zapalenie płuc a co za tym idzie 7 dni spędzone w szpitalu... gdybym czekała do poniedziałku na lekarza rodzinnego nie wiadomo jak by to się skończyło...
 
Rozwiązanie
Do góry