reklama

wymioty przy bólu gardła?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez aga 31, 30 Kwiecień 2009.

1. aga 31

aga 31 Zaciekawiona BB

mój 11mies synek od kilku dni wymiotuje,robi przy tym wodniste kupy i na dodatek ząbkuje.wczoraj poszłam do lekarza.lekarka stwierdził,że ma chore gardło i dlatego wymiotuje.czy to możliwe,żeby wymiotował od gardła?czy może wymiotuje od ząbkowania?sama już nie wiem

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Dzieci małe czesto wymiotują przy anginie i mają biegunkę-mozliwe........mojemu jak szły górne zabki to wymiootwał 2 razy................
    Albo zlapał jelitówkę lub rotawirusa

3. reklama
  4. aga 31

aga 31 Zaciekawiona BB

na rotawirusy był szczepiony

5. aga 31

aga 31 Zaciekawiona BB

tylko te wymioty są strasznie obfite,takie pod ciśnieniem

6. e-stera

e-stera Fan(ka)

Wiesz to ze byl szczepiony nie znaczy ze nie mogl zachorwac..........
    Moze tez byc reakcja na leki, antybiotyk.Jesli nie przejdzie to idz do innego lekarza

7. Fredka

Fredka Fanka BB :)

Moja córka też wymiotowała przy chorym gardle lub przy anginie,czasem,aż dosłownie z niej chlustało.Jak masz wątpliwości to idź do jeszcze innego lekarza.

8. Maggy1

Maggy1 Początkująca w BB

Nawadniaj odpowiednio dziecko. Jeśli wymioty są bardzo obfite to grozi to znacznym odwodnieniem. Najlepiej stosować odpowiednie płyny nawadniające. Osobiście w czasie biegunki i/lub wymiotów podaje swojej Zuzi Orsalit bo wiem że sprawdza się przy tak trudnych sytuacjach. .

9. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

U dzieci głównym objawem anginy są wymioty...

10. reklama
  11. mamita

mamita Fanka BB :)

U Zuzi były wymioty bez innych objawów typu gorączka czy kaszel i okazało się że mała ma zapalenie płuc:no:

Poleć forum