reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty rano nadal trwają(2 trymestr)

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Witam jestem w 17 tc i codziennie rano wymiotuję nadal to znaczy nie mam czym bo żołądek jest pusty więc albo 20 minut wiszę nad toaleta z odruchem wymiotowania i tylko się dosłownie dławie albo wymiotuję jakimś gorzkim, żółtym czymś pochodzącym z żołądka. Wydaje mi się że wymioty powinnam mieć za sobą już a one są nadal tyle że już tylko rano ale jest to bardzo uciążliwe bo przez te odruchy wymiotne mam podrażniony cały przełyk i ból brzucha jakbym dosłownie miała zakwasy czy któraś z was nadal wymiotowala w drugim trymestrze? Powinnam o tym powiedzieć na następnej wizycie?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie 29tc i caly czas wymioty rano.mam juz sposob, ze jak mnie mdli pije wode i dopiero ide. Wtedy tak nie naciaga, nie meczy i szybciej idzie. Jak powstrzymam sie rano to pozniej caly dzien mi niedobrze. Wole jednak ta woda rano przed jedzeniem niż później po.
Witam jestem w 17 tc i codziennie rano wymiotuję nadal to znaczy nie mam czym bo żołądek jest pusty więc albo 20 minut wiszę nad toaleta z odruchem wymiotowania i tylko się dosłownie dławie albo wymiotuję jakimś gorzkim, żółtym czymś pochodzącym z żołądka. Wydaje mi się że wymioty powinnam mieć za sobą już a one są nadal tyle że już tylko rano ale jest to bardzo uciążliwe bo przez te odruchy wymiotne mam podrażniony cały przełyk i ból brzucha jakbym dosłownie miała zakwasy czy któraś z was nadal wymiotowala w drugim trymestrze? Powinnam o tym powiedzieć na następnej wizycie?
Hej!
Mnie się zdarzały wymioty w 2trymestrze, i też często samymi kwasami, bo nie miałam czym. Potem przełyk podrażniony i gardło. Ale nie codziennie mnie męczyło tylko czasami. Ja bym pogadała z lekarzem przy najbliższej okazji, może coś Ci poradzi i nie będziesz się tak męczyć.
A z mdłościami to indywidualna sprawa, jednym w 2 trym całkiem przechodzi, a mi i w 3 zdarzało się jeszcze wymiotować więc sam fakt by mnie nie martwił. Bardziej chodzi o to żebyś się nie męczyła.
 
Wiem, że nie pociesze ale w drugiej ciąży zwracałam do dnia porodu.
Tylko później chyba przywykłam, wolałam zwrócić niż trzymać w sobie, bo mdliło ciągle.Jedyne co to więcej jadłam i piłam, żeby się ni odwodnić.
Utylam ledwo z 8kg, z czego synek miał ponad 3 kg.
 
U mnie 29tc i caly czas wymioty rano.mam juz sposob, ze jak mnie mdli pije wode i dopiero ide. Wtedy tak nie naciaga, nie meczy i szybciej idzie. Jak powstrzymam sie rano to pozniej caly dzien mi niedobrze. Wole jednak ta woda rano przed jedzeniem niż później po.
 
Rozwiązanie
Do góry