reklama

wymioty w późnej ciąży

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez rykiavik, 27 Sierpień 2010.

1. rykiavik

rykiavik Fanka BB :)

Mam już dość poważny problem. Ok. 25 tc zaczęłam wymiotować, wcześniej nawet raz nie zdarzyły mi się poranne mdłości. A jak już zaczęłam to wymiotuję prawie codziennie i to praktycznie wszystkim i po wszystkim, ba, ciągnie mnie nawet jak nic nie jadłam ;/ ginekolog i internista rozkładają ręce, bo nie jest to uwarunkowane problemami gastrycznymi :/ może któraś z was miała coś podobnego albo wie, jak sobie z tym radzić? przestaję mieć siłę coby w łóżka się zwlekać, a jeszcze tyle szykowania mi zostało... :(

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Ja wiem tylko tyle, że jak się szyjka macicy rozwiera, to często się wymiotuje...

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

jezeli z punktu ginekologicznego nic sie nie dzieje tzn wszytsko wporzadku szyjka sie nie rozwiera i nie szykujesz sie do porodu... bo ja np mialam mdlosci juz na 2 dni przed porodem to mysle ze taka twoja natura.
    moze zjadasz cos co cie mdli i powoduje wymioty?
    jesli jednak nie to mysle ze powinnas zapytac lekarza czy moze ci jakos pomoc.
    wiem ze wymioty sa bardzo meczace bo sama na poczatku mialam z nimi problem ale wtedy to calkiem normalne.
    Gdzies czytalam ze w 3 trymestrze moga pojawic sie wymioty. a 25 tydzien to juz blisko 3 trymestru wiec moze dopadła cie jedna z tych dolegliwosci 3 trymestru.

5. edytka84

edytka84 Fanka BB :)

u mnie nudności i wymioty trwały od 6 do 12 tygodnia, później od 24 do dziś :) tylko, że w I trymestrze to było 24h/dobę a teraz to tak od czasu do czasu, lekarz powiedział że nie ma się czym martwić, taka moja uroda :)

Poleć forum