reklama

wymówki :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez aliaolio, 4 Sierpień 2015.

1. aliaolio

aliaolio Fanka BB :)

Hej marcóweczki!
    W ten weekend wybieramy się z mężem na wesele z całą jego rodziną. Nikt jeszcze nie wie o ciąży i szczerze nie chcielibyśmy jeszcze z nikim dzielić się tą nowiną... Jakie wymówki proponujecie odnośnie picia alkoholu? Jedyna jaka przychodzi mi do głowy to antybiotyk, lecz obawiam się że nikt nie uwierzy...:no:
    Pomocy dziewczyny!!!

2. ironia

ironia Mamusia Benia

antybiotyk, ty prowadzisz a maz pije, nie moge bo mam badnia w poniedziałek jakies, sierpien miesiam maryjny haha :laugh2::rofl2:
    chyba najlepiej sie lekarstwami wymigac nikt nie bedzie drążył :)

3. reklama
  4. PannaMyszka

PannaMyszka Fanka BB :)

Antybiotyk, wrzody na żołądku (nie powinno się pić), dieta, na drugi dzień musisz po coś jechać, albo po prostu powiedzieć że nie masz ochoty dzisiaj na alkohol. U mnie zadziałało ostatnie i nikt nic nie podejrzewał.

5. izik_89

izik_89 Fanka BB :)

Najlepiej powiedziec, ze nie masz ochoty, albo ze twoj m pije a ty wracasz z powrotem samochodem- jezeli jest w planach.
    Ja nie mam takiego problemu bo jestem malo pijaca.

6. Bar Bra

Bar Bra Fanka BB :)

Źle się czujesz np zjadłaś coś dzień wcześniej i zaszkodziło ci i wolisz nie ryzykować rewolucją żołądkową:-)

7. aliaolio

aliaolio Fanka BB :)

dzięki dziewczyny :) skończyło się na tym, że ściemniałam, że piję drinki a piłam sam sok hihihi

8. Fanti

Fanti Mamusia swojego synusia

Wymówki.. skoro jest już taki temat..

Ostatnia edycja: 16 Kwiecień 2016

Poleć forum