reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wymówki :)

aliaolio

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2012
Postów
3 726
Miasto
Warszawa
Hej marcóweczki!
W ten weekend wybieramy się z mężem na wesele z całą jego rodziną. Nikt jeszcze nie wie o ciąży i szczerze nie chcielibyśmy jeszcze z nikim dzielić się tą nowiną... Jakie wymówki proponujecie odnośnie picia alkoholu? Jedyna jaka przychodzi mi do głowy to antybiotyk, lecz obawiam się że nikt nie uwierzy...:no:
Pomocy dziewczyny!!!
 
reklama
antybiotyk, ty prowadzisz a maz pije, nie moge bo mam badnia w poniedziałek jakies, sierpien miesiam maryjny haha :laugh2::rofl2:
chyba najlepiej sie lekarstwami wymigac nikt nie bedzie drążył :)
 
Antybiotyk, wrzody na żołądku (nie powinno się pić), dieta, na drugi dzień musisz po coś jechać, albo po prostu powiedzieć że nie masz ochoty dzisiaj na alkohol. U mnie zadziałało ostatnie i nikt nic nie podejrzewał.
 
Najlepiej powiedziec, ze nie masz ochoty, albo ze twoj m pije a ty wracasz z powrotem samochodem- jezeli jest w planach.
Ja nie mam takiego problemu bo jestem malo pijaca.
 
reklama
Do góry