reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wynajem mieszkania- pozniej male dziecko

Rozwiązania
0
Czy to prawda, że jak się wynajmie swoje własne mieszkanie np. parze, w której po jakimś czasie okazuje się, że dziewczyna jest w ciązy i urodzi dziecko, to jest na tyle chroniona przez prawo, że może nie płacić za wynajem, a właściciel mieszkania z tym nic nie może zrobic? Słyszałam taką opinię, ale aż nie mogę w to uwierzyć...

reklama

E. Słotwińska-Rosłanowska

Ekspert BB. Prawniczka
Rozwiązania
0
Czy to prawda, że jak się wynajmie swoje własne mieszkanie np. parze, w której po jakimś czasie okazuje się, że dziewczyna jest w ciązy i urodzi dziecko, to jest na tyle chroniona przez prawo, że może nie płacić za wynajem, a właściciel mieszkania z tym nic nie może zrobic? Słyszałam taką opinię, ale aż nie mogę w to uwierzyć...
Rzeczywiście pozbycioe sie lokatorki w ciąży lub matki z dzieckiem jest bardzo trudne. Stąd warto zastanowić się nad umową najmu okazjonalnego.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Wynajem mieszkania-grozby wlasciciela.Bardzo prosze o porade!!!! Porady prawnika 5
Luxuorius wynajem Potrzebuję porady 3
olena119 wynajem lokalu Porady prawnika 1
E Brak prądu/cieplej wody/wynajem. Porady prawnika 0
M dodatek do mieszkania Potrzebuję porady 0
O jaką bieżnię kupić do mieszkania? Diety, diety 0
T Zakup mieszkania w Bydgoszczy - dzielnica Bydgoszcz 7
marcelinoowa 4 Kąty - Nasze domu, mieszkania, kąciki dla Bobasków Dzieci urodzone w czerwcu 2013 88
M Zameldowanie czasowe a sprzedaż mieszkania. Porady prawnika 3
M Mieszkania w Niemczech... jak szukać? Mamy z Niemiec 11
ninanineczka Prawo do mieszkania. Porady prawnika 1
klaudia_mama zajęcie mieszkania od rodziców(żyjacych, nie zdolnych płacić rachunki) Porady prawnika 2
karolina_g27 Czy ktoś z Dublina mógłby poradzić w jakiej dzielnicy najlepiej szukać mieszkania?? Mamy z Irlandii 13
krewetka sprzedaz mieszkania a rozliczenie mediow Porady prawnika 7
M Testament a sprzedaż mieszkania. Porady prawnika 2
majandra Poszukuję mieszkania do wynajęcia w okolicach Służewca Ogłoszenia - Warszawa 0
ivka76 Eksmisja z mieszkania po rozwodzie Porady prawnika 8
Love Poszukuję mieszkania do wynajęcia w piasecznie, Józefosławiu , Mysiadle, Iwicznej ... Ogłoszenia - Warszawa 0
natalia1645 sprawa mieszkania Porady prawnika 1
julienx Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady Archiwum maj 2010 997
M Amniopunkcja a pozniej DNA plodu krwi matki Potrzebuję porady 2
majulek Cukrzyca Ciazowa I Co Pozniej??? Zdrowa mama 19
Do góry