reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik b HCG

Olay

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2021
Postów
15
Co myślicie o takim wyniku kiedy do lekarza za jakieś 2-3 tyg?
IMG_20210710_133212.jpg
 
reklama
Dziewczyny po zrobionej becie w sobotę, w niedzielę pojawiło się lekkie plamienie no dosłownie dwie plamki nic więcej myślę sobie że może implantacja... Ale dzisiaj boli mnie brzuch jak przy okresie i plamienie nie ustąpiło wręcz przeciwnie jest tego więcej może nie jest to taka żywa krew... Jutro chciałam iść na kolejną betę zobaczyć czy jest przyrost. Na środę mam wizytę u ginekologa... Ale teraz to już totalnie zgłupiałam 😔 może najzwyczajniej przyszedł mi okres a ta beta 78, 400 to już nie wiem co to było.... Co myślicie?
 
Dziewczyny po zrobionej becie w sobotę, w niedzielę pojawiło się lekkie plamienie no dosłownie dwie plamki nic więcej myślę sobie że może implantacja... Ale dzisiaj boli mnie brzuch jak przy okresie i plamienie nie ustąpiło wręcz przeciwnie jest tego więcej może nie jest to taka żywa krew... Jutro chciałam iść na kolejną betę zobaczyć czy jest przyrost. Na środę mam wizytę u ginekologa... Ale teraz to już totalnie zgłupiałam 😔 może najzwyczajniej przyszedł mi okres a ta beta 78, 400 to już nie wiem co to było.... Co myślicie?
Ja bym na Twoim miejscu pojechała na IP. Beta wskazuje ewidentnie ciążę, być może to nic poważnego, się lepiej sprawdzić. Plamienia i krwawienia w ciszy lepiej nie bagatelizować.
 
reklama
Pojechałam dzisiaj na betę 43,970 taki oto wynik więc spadło po ostatnim 78, 400 krwawienie nie zatrzymało się więc chyba nic z tego🥴😔 jutro idę do gina... Pewnie mi powie że dałam czadu z tymi badaniami.... Ponieważ ja mam takie cykle 35 - 45 dni, a jak się widzieliśmy jak miałam pęcherzyk to nie pękł i gin mówił że owulacji już nie będzie więc nie wiem czego oczekiwałam ....cudu? Trochę mi smutno-zrobilam sobie tylko nadzieje... 😔 Trzeba chyba nie szaleć z tymi testami i z betą w moim przypadku jak się ma takie cykle... Dajcie jakieś wsparcie😥
 
Do góry