reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik b HCG

Dzisiaj testowałam się drugi raz jestem w 41 dc nie mam wątpliwości 😍😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20211009_083955.jpg
    IMG_20211009_083955.jpg
    716,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Super gratulacje! Byłaś już u lekarza? Wiesz na kiedy termin wypada?
Pójdę w środę 13.10. Chociaż i tak mam wrażenie że może się trochę pośpieszyłam bo z ostatniej miesiączki będzie wypadał 6/7 tydzień ale ja mam długie cykle nawet 40 dni więc owulacja była napewno później i ciąża może być młodsza myślę że to może być dopiero 4 tydzień. A co u ciebie?
 
U mnie z om wypada że dziś 4+3, wizyta 25 października, to już prawie 7tc skończony będzie. Termin na 15 czerwca, ale myślę, że może być szybciej. Okaże się po badaniach. [emoji6]
Pójdę w środę 13.10. Chociaż i tak mam wrażenie że może się trochę pośpieszyłam bo z ostatniej miesiączki będzie wypadał 6/7 tydzień ale ja mam długie cykle nawet 40 dni więc owulacja była napewno później i ciąża może być młodsza myślę że to może być dopiero 4 tydzień. A co u ciebie?
 
Do góry