reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik badań krwi beta-hcg >10000,0 mIU/ml co oznacza?

reklama
ok. ja nie rozumię co oznacza ten wynik >10000,0 mlU/ml zapisany w ten sposób z tą ">"

Przyrost hormonu jest w normie
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 55364 mlU/ml (453.6%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

HCG podwaja się co 0 dni 19 godzin (19 godzin).

Wpisując samo 10000,0 , przyrost o 453,6% ??!?!!!!
 
Nie rozumiem zbytnio tego wyniku, to że jest powyżej jakiejś wartości ok, ale ile? Nie sprawdzisz przyrostu bez dokładnego wyniku. Beta była robiona w tym samym laboratorium? W którym tygodniu ciąży jesteś? Czemu lekarz kazał robić to badanie?
 
Nie rozumiem zbytnio tego wyniku, to że jest powyżej jakiejś wartości ok, ale ile? Nie sprawdzisz przyrostu bez dokładnego wyniku. Beta była robiona w tym samym laboratorium? W którym tygodniu ciąży jesteś? Czemu lekarz kazał robić to badanie?
Był tu już podobny wątek. Dziewczyna dzwoniła do labo i tak właśnie powiedzieli (że ponad taką liczbę juz daje się >) Poprosila, żeby podali jej dokładną wartość i przy następnym wyniki też zwrócili na to uwagę.
 
reklama
Był tu już podobny wątek. Dziewczyna dzwoniła do labo i tak właśnie powiedzieli (że ponad taką liczbę juz daje się >) Poprosila, żeby podali jej dokładną wartość i przy następnym wyniki też zwrócili na to uwagę.
Dziwne jest w sumie to że jeden wynik jest dokładny a drugi w takiej formie. Ja bym już nie robiła bety na takim etapie ciąży, dlatego pytałam czemu gin zlecił takie badanie.
 
reklama
Podejrzewam że beta nie była robiona w tym samym laborze. A jeśli tak, to powinni byli rozcieńczyć pierwszą próbkę żeby aparat sobie z nią poradził lecz nie w każdym tak jest bo powyżej takich wartości ciąża jest pewna na 100% a i liczenie przyrostu nie ma sensu
 
Do góry