reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik badań krwi beta-hcg >10000,0 mIU/ml co oznacza?

reklama
Dziwne jest w sumie to że jeden wynik jest dokładny a drugi w takiej formie. Ja bym już nie robiła bety na takim etapie ciąży, dlatego pytałam czemu gin zlecił takie badanie.
Prawdopodobnie wykonywały go 2 różne osoby i dlatego. I właśnie tak jak wyżej Pani napisała, że właśnie dlatego też podają tylko ponad 10tys.
 
reklama
Nie rozumiem zbytnio tego wyniku, to że jest powyżej jakiejś wartości ok, ale ile? Nie sprawdzisz przyrostu bez dokładnego wyniku. Beta była robiona w tym samym laboratorium? W którym tygodniu ciąży jesteś? Czemu lekarz kazał robić to badanie?

Jestem 7/8 tydzień, lekarz kazał mi zrobić to badanie jak byłam u niego tydzień temu w środę na wizycie. Kolejna wizyta 30 lis. Tak w tym samym laboratorium.
 
Jestem 7/8 tydzień, lekarz kazał mi zrobić to badanie jak byłam u niego tydzień temu w środę na wizycie. Kolejna wizyta 30 lis. Tak w tym samym laboratorium.
Jeśli laboratorium jutro jest czynne to sobie zadzwoń i poproś o dokładny wynik, po rozcieńczeniu próbki, skoro lekarz tak zalecił (choć dla mnie to bez sensu). Próbki surowicy są przechowywane 5 dni więc nie powinno być problemu. Swoją drogą, co to za laboratorium z które podaje pierwszy wynik z nierozcieńczonej próbki a drugi już tak, mając wgląd do Twoich wcześniejszych wyników 🤔
 
Do góry