reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Badania betę HCP ....

Bobasek12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
41
Hej przesyłam mój wynik badan i co o tym sądzicie czy dobrze odczytałam że dzidzia jest między 2-3 tygodniu 🙃
 

Załączniki

  • 1595675436286..jpg
    1595675436286..jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 355
reklama
Wiadomo że wyjdą pozytywne, beta jeszcze nie spadła, przykro mi że tez musisz przez to przechodzić, ale może warto potem się przebadać ? Bo z tego co zrozumiałam, to bardzo długo się staraliscie
 
reklama
Zglupieje po prostu wynik bety jutro mam dziś mąż mówi mi zrób sobie test i robiłam 2 razy wyszedł pozytywny o co kaman czy mój organizm inaczej się zachowuje a co z plamieniem nie wiem ... Od kiedy przy krwawieniu wychodzi pozytywny nie wiem jutro się okaże po prostu zglupieje dziewczyny

Test będzie wychodził pozytywny nawet przy poronieniu, do czasu aż beta nie spadnie do wartości poniżej 5-15 ng (zależnie od czułości testu)
 
Hej dziewczyny no i beta spada czyli to było poronienie 😔 jeszcze do ginekologa zarejestrowałam się na 12 sierpnia bo wcześniej nie dało rady do swojego sprawdzi czy wszystko się wyczyściło no jeszcze leci krwawienie ... Może się następnym razem uda pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry