reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta, a ciąża

Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
14
Hej Kobietki, ostatnią @ miałam 3 grudnia, okres powinnam mieć 31 grudnia. Dzisiaj zrobiłam betę wyszła 36, i 5 testów ciążowych wszystkie kreseczki wyszły bardzo blade, na jednej ledwo widoczna. Czy to ciąża ? Z moich obliczeń powinien być to 5 tydzień, nie mam żadnych objawów oprócz bólu macicy i czasami piersi. Miałyście tak ? Błagam pomóżcie, boje się że coś z dzieckiem mogloby byc nie tak, a lekarz dopiero na 15.01.
 
reklama
Zdecydowanie jestes w ciąży. nie wiem czy tego 15 bedzie już coś widać. Proponuję mniej stresow w ciazy nie są wskazane
 
Hej Kobietki, ostatnią @ miałam 3 grudnia, okres powinnam mieć 31 grudnia. Dzisiaj zrobiłam betę wyszła 36, i 5 testów ciążowych wszystkie kreseczki wyszły bardzo blade, na jednej ledwo widoczna. Czy to ciąża ? Z moich obliczeń powinien być to 5 tydzień, nie mam żadnych objawów oprócz bólu macicy i czasami piersi. Miałyście tak ? Błagam pomóżcie, boje się że coś z dzieckiem mogloby byc nie tak, a lekarz dopiero na 15.01.
Zrob sobie jutro badanie z krwii beta hcg i po 48 h znow by sprawdzic jaki przyrost jest.
 
Zrob sobie jutro badanie z krwii beta hcg i po 48 h znow by sprawdzic jaki przyrost jest.
Koleżanka pisze właśnie, ze dziś zrobiła betę. Teraz kolejna za 48 lub 72h żeby sprawdzić przyrost.
Lekarz nawet 15 na razie niewiele Ci powie, na usg tez może niewiele być widać. Bierz kwas foliowy, nie stresuj się, będzie dobrze - i przestań sponsorować producentów testów :-p kreska czy słaba czy mocna to ciąża - teraz więcej Ci powie przyrost bhcg jak zrobisz tą drugą sprawdź sobie przyrost w kalkulatorze( znajdziesz w necie) Powodzenia!
 
Ciąża ciąża
3 tydzień gdzieś.
Ciąża jest powyżej 5 ;).
A kreski słabe a tym etapie to normalne bo wczesna ciąża i niski poziom beta hcg
Z dnia na dzień będzie rosnąć to i kreski bardziej widoczne :)
Ja też 1szy test miałam ledwo widoczna kreskę ;)
Potwórz betę po 48 albo 72 h czy dobrze przyrasta
15 nic nie zobaczysz jeszcze na usg więc bez sensu iść tak szybko :)
Pęcherzyk widać przy becie 1.000
A zarodek 10.000:)
I dlaczego coś ma być źle z dzieckiem?
Ja połowę ciąży nie czułam się jak w ciąży oprócz bolu brzucha jak na okres ( macica rośnie) dlatego...nawet piersi przez całą ciążę ani razu mnie nie zabolaly:)
Mdłości miałam tylko tydzień i jak ręką odjął po tygodniu
Koło 30 tyg dopiero dopadly mnie plecy i zgaga
Więc tylko się cieszyć, ale jeszcze masz czas
Pol ciąży byłam aktywna później musiałam leżeć od 24 tyg .
Do tego mało przytyłam i brzuszek miałam mały
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry