reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta, czy może być fałszywie ujemny?

Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
2
Hejka!
Mam pewien problem. Mianowicie zaniepokoiło mnie pare objawów, ciągle zmęczenie, częste siusianie, bóle w podbrzuszu. Zrobiłam test jeszcze przed planowaną miesiączką, wyszła bladziutka kreska.
IMG_5142.jpeg

Objawy nie ustąpiły, a doszły do tego skurcze w podbrzuszu, momentami tak silne, że musiałam przystanąć, aby przeszło, bo nie mogłam dalej iść.
Miałam po planowanej dacie okresu miałam niewielkie krwawienie, przez trzy dni. Prawie tyle co nic, zdecydowanie nie był to mój okres.
Zrobiłam betę, nie rozumiem wyniku.
IMG_5328.jpeg

Objawy nie ustępują, ciąża nie jest planowana. Brałam tabletki, jednak odstawiłam inne leki w trakcie i nie pomyślałam, że może to w jakiś sposób zadziałać źle na działanie tabletek.
Co zrobić? Powtórzyć betę? Okresu dalej nie ma…
 
reklama
W ciazy nie jestes. Test jest niewazny, nsgatywny, a beta z krwi to potwierdza. Jakie tabletki bralas, bo ta czesc jest niezrozumiala.
 
Moim zdaniem test ciążowy wygląda na zalany, możesz powtórzyć test pilnując określonej ilości moczu zgodnie z instrukcją. Ale badanie krwi Bhcg wyklucza ciążę- podwyższony poziom może oznaczać ciążę, u Ciebie jest na dolnej granicy normy (w porządku, ale bez ciąży). Skórcze, częstsze oddawanie moczu, skąpy okres- może być to spowodowane jakąś infekcją. Powinnaś udać się na badanie do ginekologa, żeby zajrzał co i jak. Ale to nie ciąża ;)
krew bardziej świadczy o ciąży, testy to tylko kawałek papierka i plastiku.
 
Test jest negatywny a beta tylko to potwierdza. Objawy więc nie są ciążowe a mogą świadczyć o infekcji. Plamienie które miałaś mogło być okresem. Przy tabletkach anty może tak to wyglądać.
@Charmander wynik jest poniżej 0,1, nie ma tutaj mowy czy wynik jest dobry czy zły i czy jest w dolnej granicy normy czy nie.
 
Hejka!
Mam pewien problem. Mianowicie zaniepokoiło mnie pare objawów, ciągle zmęczenie, częste siusianie, bóle w podbrzuszu. Zrobiłam test jeszcze przed planowaną miesiączką, wyszła bladziutka kreska.
Zobacz załącznik 1591943
Objawy nie ustąpiły, a doszły do tego skurcze w podbrzuszu, momentami tak silne, że musiałam przystanąć, aby przeszło, bo nie mogłam dalej iść.
Miałam po planowanej dacie okresu miałam niewielkie krwawienie, przez trzy dni. Prawie tyle co nic, zdecydowanie nie był to mój okres.
Zrobiłam betę, nie rozumiem wyniku.
Zobacz załącznik 1591944
Objawy nie ustępują, ciąża nie jest planowana. Brałam tabletki, jednak odstawiłam inne leki w trakcie i nie pomyślałam, że może to w jakiś sposób zadziałać źle na działanie tabletek.
Co zrobić? Powtórzyć betę? Okresu dalej nie ma…
Według mnie test ciążowy jest wadliwy, jakby zalany. To nie jest jasna kreska. Beta jest negatywna i wyklucza ciążę 🤷🏼‍♀️
 
Test jest negatywny a beta tylko to potwierdza. Objawy więc nie są ciążowe a mogą świadczyć o infekcji. Plamienie które miałaś mogło być okresem. Przy tabletkach anty może tak to wyglądać.
@Charmander wynik jest poniżej 0,1, nie ma tutaj mowy czy wynik jest dobry czy zły i czy jest w dolnej granicy normy czy nie.
tak, o to mi chodziło, na minusie nie będzie 🤣 tak czy inaczej wyklucza ciążę. Napisałam że 'w porządku', bo dziewczyna napisała, że nie jest to ciąża planowana
 
reklama
Do góry