reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta dcg 2,88 2,5tyg po poronieniu

jazz_joanna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2021
Postów
151
Cześć dziewczyny! 25.06 trafiłam do szpitala z obfitym krwawieniem będąc wówczas w 6 tyg ciąży. Po 2 dniach obserwacji - poronienie samoistne potwierdzone badaniem bety hcg oraz USG. Do wizyty kontrolnej u ginekologa 5 dni. 2,5 tyg po zakończonym poronieniu Zrobiłam bete kontrolną (z zalecenia), wynik to 2,88 <1mIU/ml. Nie miesiączkowałam jeszcze po poronieniu. Czy któraś z Was miała podobną sytuację i może cokolwiek mi napomknąć? Czy przed wizytą kontrolną powtórzyć bete? Umrę z niewiedzy przed wizytą u Gina.
 
reklama
Wg mnie wszystko wygląda ok. Nie wiem przy jakiej becie poroniłaś ale 2,88 po 2,5 tyg to dobry, szybki spadek i najprawdopodobniej wszystko się szybko oczyściło co miejmy nadzieję potwierdzi gin. Mnie spadała beta ponad 6 tyg.
 
Beta w szpitalu spadła mi z 783 na 251 (po dwóch dniach). Nie zapomnę wspomnieć też, że czułam się na siłach psychicznie jak i fizycznie i współżyłam dość szybko.
 
Wg mnie wszystko wygląda ok. Nie wiem przy jakiej becie poroniłaś ale 2,88 po 2,5 tyg to dobry, szybki spadek i najprawdopodobniej wszystko się szybko oczyściło co miejmy nadzieję potwierdzi gin. Mnie spadała beta ponad 6 tyg.
Kochana, powiedz mi, kiedy miesiączkowałaś po poronieniu? czy był to okres spodziewanej kolejnej miesiączki ??
 
Wg mnie wszystko wygląda ok. Nie wiem przy jakiej becie poroniłaś ale 2,88 po 2,5 tyg to dobry, szybki spadek i najprawdopodobniej wszystko się szybko oczyściło co miejmy nadzieję potwierdzi gin. Mnie spadała beta ponad 6 tyg.
Jutr chciałabym jeszcze powtórzyć bete by sprawdzić jaki jest dalszy spadek.
 
Jest 3 wyjścia :) beta nie spadła do 0 (bo nie musi), beta jest na takim poziomie u Ciebie caly czas (wiele kobiet ma betę poniżej 5) lub zaszłaś w ciążę i beta zaczyna się pojawiać.
Ja dodam od siebie, że gdy poroniłam, mój organizm potraktował to jak miesiączkę, następnie miałam owulacje w tym samym terminie co zawsze, wykorzystaliśmy to, okresu po poronieniu już nie dostałam bo zaszlam w ciążę od razu :) także kochana, ja powtórzyłabym betę jeszcze raz, żeby zobaczyć czy rośnie, utrzymuje się na tym poziomie lub spada
 
Jest 3 wyjścia :) beta nie spadła do 0 (bo nie musi), beta jest na takim poziomie u Ciebie caly czas (wiele kobiet ma betę poniżej 5) lub zaszłaś w ciążę i beta zaczyna się pojawiać.
Ja dodam od siebie, że gdy poroniłam, mój organizm potraktował to jak miesiączkę, następnie miałam owulacje w tym samym terminie co zawsze, wykorzystaliśmy to, okresu po poronieniu już nie dostałam bo zaszlam w ciążę od razu :) także kochana, ja powtórzyłabym betę jeszcze raz, żeby zobaczyć czy rośnie, utrzymuje się na tym poziomie lub spada
ja z czystej ciekawości zrobiłam test owulacyjny zaraz po zakończonym krwawieniu, wyszły 2 kreski, robiąc test owulacyjny sugerując się kalendarzem i prawidłowym cklem zrobiłam również test owulacyjny 3 dni po rzekomym momencie owulacji, miałam dwie kreski w tym jedna blada. W obu momentach współżyłam . Więc nie wiem co myśleć, zrobię bete i się okaże na wizycie. Kochana, a robiłaś badania bety? jakie wyniki były?? Czy Twoja 'następna' ciąża przebywała bez problemowo??
 
ja z czystej ciekawości zrobiłam test owulacyjny zaraz po zakończonym krwawieniu, wyszły 2 kreski, robiąc test owulacyjny sugerując się kalendarzem i prawidłowym cklem zrobiłam również test owulacyjny 3 dni po rzekomym momencie owulacji, miałam dwie kreski w tym jedna blada. W obu momentach współżyłam . Więc nie wiem co myśleć, zrobię bete i się okaże na wizycie. Kochana, a robiłaś badania bety? jakie wyniki były?? Czy Twoja 'następna' ciąża przebywała bez problemowo??
I czy zachodząc ponownie w ciąże doznałaś czystych objawów ciążowych czy nic się nie pojawiło ???
 
ja z czystej ciekawości zrobiłam test owulacyjny zaraz po zakończonym krwawieniu, wyszły 2 kreski, robiąc test owulacyjny sugerując się kalendarzem i prawidłowym cklem zrobiłam również test owulacyjny 3 dni po rzekomym momencie owulacji, miałam dwie kreski w tym jedna blada. W obu momentach współżyłam . Więc nie wiem co myśleć, zrobię bete i się okaże na wizycie. Kochana, a robiłaś badania bety? jakie wyniki były?? Czy Twoja 'następna' ciąża przebywała bez problemowo??
Ja zrobiłem betę gdy była na poziomie 36. Tak, ciąża była bezproblemowa, choć psychicznie nie łatwa, zwlaszcza na początku, bo jednak po stracie już nigdy nie wyzbedziemy się strachu i złych wspomnień. No ale właśnie x tej ciąży mam rocznego synka. Jeśli jutro idziesz na betę, daj znać ! Trzymam mocno kciuki
 
reklama
Ja zrobiłem betę gdy była na poziomie 36. Tak, ciąża była bezproblemowa, choć psychicznie nie łatwa, zwlaszcza na początku, bo jednak po stracie już nigdy nie wyzbedziemy się strachu i złych wspomnień. No ale właśnie x tej ciąży mam rocznego synka. Jeśli jutro idziesz na betę, daj znać ! Trzymam mocno kciuki
dam znać :):):):):)
 
Do góry