reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg. Pomóżcie!

Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
12
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bolą mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 mlU/ ml <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
U
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
Brak ciąży. Ile dni po owulacji jestes?
Witam. Miesiączka spóźnia mi się 7 dni. Mam objawy jak na ciaże (bołącznie mnie piersi, występują na nich niebieskie żyłki, boli mnie brzuch.) Robiłam testy 3 ( róZnych firm) i druga kreska na każdym z nich była blada. Robiłam dzis tj 29.11 betę. Jej wynik to 213,3 <5,3. Możecie mi powiedzieć czy jest szansa na ciaze ?
Beta 213 to ciąża, gratulacje[emoji6]
 
Prawdopodobnie chodzi tutaj o o to, że beta powyżej 5,3 to ciąża. U Ciebie jest wynik 213, więc na pewno jesteś w ciąży. Bardzo wczesnej jeszcze dlatego testy pokazały słaba kreskę.
 
reklama
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
 
Do góry