reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Dołączył(a)
19 Listopad 2020
Postów
4
Witam dziś już 3 dzień spóźnia mi się miesiączka, wczoraj zrobiłam 2 testy oba z drugą bardzo blada kreska, dziś byłam na badaniu krwi i wynik wyszedł 31, wydaje mi się że to zbyt niski wynik jak myślicie? Czy powtórzyć w sobotę badanie?
 
reklama
reklama
A kreska na teście była taka niewidoczna że do koleżanki jechałam żeby spojrzała dlatego poszłam na betę bo była kredka której nie bylo
Ooo to szok, ze test wgl coś pokazał przy takiej wartości ! Mi się @ spóźnia 1 dzień i zastanawiam się czy iść na betę czy jeszcze poczekać 🙈. Test czuły 10, był dziś negatywny, wiec raczej lipa.. no ale sama nie wiem. Jak w ogóle u was było z regularnością @ po zakończeniu laktacji? Miałam do tej pory 4 cykle, 3 pierwsze po 31dni a 4ty miał 28dni. Teraz 5 cykl i dziś 33 dzień 🤷🏼‍♀️ I brak @.
 
reklama
Do góry