reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Ja obstawiam że ciąży z tego nie będzie, mysle ze mogłas poczeka 14 dni od stosunku ,ale gdyby z tego była ciąża To naprawdę, bym się mocno zdziwila
@Fado123
mówią że dopiero implantacja determinuje pozytywny wynik hCG. A co w sytuacji jak ewentualne jej objawy ( może sobie wkręcam [emoji6], ale po powrocie z laboratorium miałam ból w dole brzucha i jajników ) wystąpiły po oddaniu krwi ?
Przepraszam że tak rozkminiam, ale może któraś z was miała podobna sytuację?
Ja już się pogodziłam z ewentualną ciążą ,tylko ta niepewność...[emoji4]
 
@Fado123
mówią że dopiero implantacja determinuje pozytywny wynik hCG. A co w sytuacji jak ewentualne jej objawy ( może sobie wkręcam [emoji6], ale po powrocie z laboratorium miałam ból w dole brzucha i jajników ) wystąpiły po oddaniu krwi ?
Przepraszam że tak rozkminiam, ale może któraś z was miała podobna sytuację?
Ja już się pogodziłam z ewentualną ciążą ,tylko ta niepewność...[emoji4]
Daj znać jak wynik ,trzymam kciuki
 
Możesz powtórzyć w niedziele testem ciazowym, ale nie. Ciąży raczej z tego nie będzie. 🙄
Dziękuję za odpowiedź 😊
Dziś powtórzyłam betę i mam już wynik - 0.00. Myślę, że 17 dni po stosunku, i 16 dni po spóźnieniu z pigulką (nie wiem kiedy mogło dojść do ewentualnej owulacji wynikającej z tego opóźnienia) już będzie wiarygodny wynik? Krwawienie z odstawienia mam mieć w czwartek.
Jesteście doświadczone, może wy coś powiecie?
 
Dziękuję za odpowiedź 😊
Dziś powtórzyłam betę i mam już wynik - 0.00. Myślę, że 17 dni po stosunku, i 16 dni po spóźnieniu z pigulką (nie wiem kiedy mogło dojść do ewentualnej owulacji wynikającej z tego opóźnienia) już będzie wiarygodny wynik? Krwawienie z odstawienia mam mieć w czwartek.
Jesteście doświadczone, może wy coś powiecie?
Wiarygodny wynik. Nie ma ciąży.
 
reklama
Do góry